İstek/Kötü Kedi Şerafettin Cilt 5

İstek/Kötü Kedi Şerafettin Cilt 5

Kötü Kedi Şerafettin

Like Tree10Likes
  • 3 Post By tolgam
  • 4 Post By tolgam
  • 2 Post By atilkurt
  • 1 Post By orgunvaran

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22.Mayıs.2013, 22:29   #1
Çeviri Balonlama

tolgam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15892
•Rep Seviyesi :
tolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond repute
Standart İstek/Kötü Kedi Şerafettin Cilt 5
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kötü Kedi Şerafettin Cilt 5 çıkmış nereye baktıysam bulamadım.PDF olarak yüklenme ihtimali var mı acaba ?
hanefi, veev ve turhal bunu beğendi.
tolgam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Temmuz.2013, 10:59   #2
Yeni Üye

nemesis83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
nemesis83 is on a distinguished road
arkadaşla aynı fikirdeyim
yükleyecek babayiğit aranıyor
nemesis83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Ekim.2013, 03:34   #3
Yeni Üye

brngndm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
brngndm is on a distinguished road
artık gelse çok ii olur ya bu seriyi yarıda bırakmak olmaz
brngndm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Ekim.2013, 07:20   #4
Çeviri Balonlama

tolgam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15892
•Rep Seviyesi :
tolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond repute
Alıntı: brngndm´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
artık gelse çok ii olur ya bu seriyi yarıda bırakmak olmaz

Bu konuyu açtığımda epey bilgisizmişim : Forumun ana kurallarından birisi Türkiyede hala daha dağıtımda olan bir eserin hiçbir şekilde Siteye yüklenmemesi....
Türkiyede çizgi romana destek olmak için Hepimize raflardan almak düşüyor.
tolgam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Ekim.2013, 21:40   #5
Süper Üye

atilkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25980
•Rep Seviyesi :
atilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond repute
Bence de satın alıp destek olmalıyız.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Shoryuken ve ahmet akyol bunu beğendi.
atilkurt isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Kasım.2013, 18:53   #6
Kıdemli Üye

Futurama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 7337
•Rep Seviyesi :
Futurama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond reputeFuturama has a reputation beyond repute
5. sayıyı bugün D&R'de gördüm. 12 TL'ydi.
Alt 17.Ocak.2017, 21:47   #7
Yeni Üye

raskolnikow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
raskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond reputeraskolnikow has a reputation beyond repute
Arkadaşlar elimde Şerafettin'in 5. cildi var. Taradım paylaşacağım günü bekliyorum. Günü gelince haber verirseniz paylaşırım.
raskolnikow isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2017, 23:35   #8
Aktif Üye

orgunvaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10022
•Rep Seviyesi :
orgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond repute
bir paket sıgaranın 10 tl olduğu ülkede 12 tl verip kitabı alın..
ben alıyorum..
ahmet akyol bunu beğendi.
orgunvaran isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Mayıs.2017, 19:29   #9
Yeni Üye

HazarY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
HazarY is on a distinguished road
Alıntı: raskolnikow´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar elimde Şerafettin'in 5. cildi var. Taradım paylaşacağım günü bekliyorum. Günü gelince haber verirseniz paylaşırım.

Hala dağıtımda olanların paylaşımı yasak ama ben geçenlerde ilk 4 cildi gördüm Trabzon Forum D&R'de (geçenlerde dediğim 1-2 ay olmuştur) ama cilt 5 yoktu, alamadım. Forumda ilk 4 cilt var ama.

Bu durumda ilk 4 cilt mi silinmeli, 5'in yüklenmesine olur mu verilmeli?
HazarY isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Ekim.2018, 23:43   #10
Yeni Üye

alixkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5426
•Rep Seviyesi :
alixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond reputealixkandemir has a reputation beyond repute
insaf ya çizerin de cebine bi 10 lira da girmesin mi 5. cildi bulmak isteyen bulur bir şekilde internetten satın alır. Buraya 5. cildin yüklenmemesini gayet uygun görüyorum.
alixkandemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil