Dehşet Haftalık Dergi 150 Krş.'luk Seri Sayı 04 - Esrarengiz Maske

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
dehset00.jpg

Dehşet Haftalık korku dergisi sayı 4:

paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
223
1,032
Merhaba,
Bu siteyi yeni keşfettim. Herkese teşekkürler ve tebrikler. Evden internet bağlantımda kota aşımında olduğumdan henüz pek bir katkı yapabilecek durumda değilim ama ben de bir-iki ufak bilgi paylaşayım. Bu kapakta sol üst taraftaki kadın figürü, daha çok 1960'lı yıllarda İtalyan korku filmlerinin yıldızı olarak tanınan İngiliz aktrist Barbara Steele, ilüstrasyon sanırım bir film posterinden alınmış.
Esenlikler

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Merhaba,
Bu siteyi yeni keşfettim. Herkese teşekkürler ve tebrikler. Evden internet bağlantımda kota aşımında olduğumdan henüz pek bir katkı yapabilecek durumda değilim ama ben de bir-iki ufak bilgi paylaşayım. Bu kapakta sol üst taraftaki kadın figürü, daha çok 1960'lı yıllarda İtalyan korku filmlerinin yıldızı olarak tanınan İngiliz aktrist Barbara Steele, ilüstrasyon sanırım bir film posterinden alınmış.
Esenlikler

Bu tip bilgiler bile bizler için bulunmaz hazine dostum. Devamının gelmesi dileğimle. Aramıza hoş geldin.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Benim teşekkürüm hem Ertuğrul'a hem de gördüğüm kadarıyla ömrü linklerle uğraşmakla geçen Gulyabani'ye ikinizin de eline sağlık. Abi, bak linkde sorun var demiyorum :Ğ.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
kapaktakikadın figürünün kopyalanmış olduğu film posteri
Kapak 2 filmden kopya almış.
Pit and pendulum ve Nightmare castle.
Edgar Allan Poe's Pit and the Pendulum 1961 Vincent price - barbara steele
yönetmen : roger corrman.

Nightmare castle 1965 barbara steele - Paul Muller
Yönetmen : Mario Caiano