Korku Magazin Ciltleri Ön Ve Arka Kapakları

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Korku Magazin Ciltleri Ön Ve Arka Kapakları

İki hedefim var!

1- Cumhuriyet döneminde yayınlanan bütün ders kitaplarını dijital ortama aktarmak.Başka bir forumda bu konu ile ilgili bir başlık açılmasına neden oldum.Zamanla bütün ders kitapları toplanacaktır.

2- Bütün çizgi romanların ön ve arka kapaklarını tek bir dosya halinde toplama.Bu amaçla sevgili bakunin'in taradığı Korku Magazin ciltlerinin ön ve arka kapaklarını paylaşıyorum.

36501422.jpg

İlk bölümü şimdi diğer bölümleri bir kaç güne kadar bu başlığa ekleyeceğim.

Site yönetimi konuyu sabitlerse çizgi roman severler ve çizgi romanla bilimsel anlamda ilgilenenler için yararlı olacaktır.

Başta sevgili bakunin olmak üzere çizgi romana emeği geçen herkese teşekkür eder selam,sevgi ve saygılar sunarım.

LİNKLER

Son düzenleme:

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Teşekkür ederim sevgili büyük beyaz.

Bütün çizgi romanların cilt kapaklarını bir araya getirebilirsek güzel bir çalışma yapmış olacağız.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Başlığa ikinci bölüm (26-50 ciltler) eklendi.Taramaları yapan sevgili bakunin ve sevgili profesör'e teşekkür ederim.

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
sayın jean marcel, forumun başında bahsettiğiniz hedeflerden ilkine çok sevindim. zamanında kıymetini bilmediğim okul yıllarına ve saklamadığım kitaplarıma çok yanıyorum. Özellikle eğer elinizde varsa sayın emin oktay'ın tarih kitaplarından lise 2 ye ait olanının-"islam tarihini anlatır"-ilk iki konusu benim için çok önemli. iki konudan birinde adı geçen Maide-i Süleymaniye adlı otuz altı ayaklı bir sofradan bahseder. Kime aitti ne için adı geçiyordu, bunu hatırlamıyorum. internet te de bulamadım. siz veya bilen varsa açıklarsa çok sevinirim.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sayın haşim ünvan,

Emin Oktay'ın kitaplarından dijital ortama aktarılan henüz yok.Ama değindiğiniz konuyu ben de merak ettim.Bulabilirsem aktarırım.

Selam ve sevgiler.

Son düzenleme:

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Başlığa 4. bölüm (76-100 ciltler ) eklenmiştir.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Başlığa 5.-sonuncu- bölüm (101-142 ciltler) eklendi.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Ben teşekkür ederim sevgili haşim ünvan,

Emin Oktay, Niyazi Akşit'in tarih kitapları unutulabilirmi?Kısa sürede taranması gereken kitaplar.

Bu arada ilginizi çekecek bir link adresi ekliyorum.Pek çok ders kitabına ulaşabileceksiniz.

Selam ve sevgiler.

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Sayın Jean Marcel,
Vermiş olduğunuz link adresi için çok teşekkür ederim. Lise günlerine geri döndürdünüz beni. Unuttuğum nice kitap ve değerli yazarlarının isimlerini hatırlattınız bana. Tarih kitabına rastlamadım ama bir gün mutlaka ulaşacağıma inanıyorum. Sağ olun, var olun..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili haşim ünvan biraz önce Emin Oktay'ın Tarih 2 kitabını bu konularla ilgili değerli arkadaşlara ilettim.

Umarım kısa bir süre sonra paylaşılacaktır.

Selam ve sevgiler..

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
İlginize çok teşekkür ederim. İnşallah Maide-i Süleymaniye'nin ne olduğunu öğrenirim. Bu arada Maide masa demekmiş veya eski dilde sofra.