bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
cd0001ypy.jpg

İÇİMİZDEKİ CANAVAR(THE DEMON WAKES), Eerie-15; Yazan: Tony Williamson, Çizen: Archie Goodwin
KARIN DEŞEN(JACK KNIFED!), Creepy-23; Yazan: Barry Rockwell, Çizen: Bill Parente
BATAKLIKTAN GELEN ÇAĞRI(SCREEM'S IN THE SWAMP), Weird Magazine v3-1
BİR MEZARDA ÜÇ KİŞİ(THREE IN A GRAVE), Weird Magazine v2-1
ZAMANIN ÖTESİNDE(THE TERROR BEYOND TIME), Creepy-15; Yazan: Neal Adams, Çizen: Archie Goodwin

Keyifli okumalar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili kaptanımız pazar sabahına korkularla başlamamıza karar vermiş, iyi de etmiş.. Sevgili dostlar linkte 68 yazdığına bakmayın içinden çıkan sürpriz yumurta değil sayı 65..Taramanın güzelliğine diyecek laf çok.. Hele renklerle bezenmiş sayfalar..Çok güzel..Teşekkürler..Sevgiler..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Sevgili kaptanımız pazar sabahına korkularla başlamamıza karar vermiş, iyi de etmiş.. Sevgili dostlar linkte 68 yazdığına bakmayın içinden çıkan sürpriz yumurta değil sayı 65..Taramanın güzelliğine diyecek laf çok.. Hele renklerle bezenmiş sayfalar..Çok güzel..Teşekkürler..Sevgiler..

Uyarın için teşekkürler abi.
Ben de düzelteyim bari. :)

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
566
1,237
üstat verdiğin emek bir yana şu titizliğine hayranım. Kitabın analizini de üşenmemiş koymuşsun.eline sağlık

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Pazar günleri evde olmayı seviyorum. Ama yapacak işim yoksa elbette. Yani zamanımı çizgi romana ayırabiliyorsam ve dostlarımız gece gündüz demeden çizgi roman yağdırıyor, paylaşmaya devam ediyorsa. Hele çayım da eşlik ediyorsa bu keyfe...

Karın Deşen Jack'in değişik bir versiyonunu da okumuş oldum sevgili Kaptan'ımızın sayesinde. Epey değişik bir versiyon.

Biraz aceleye geliyormuş o zamanlar kitapların basımı anlaşılan. Pek çok yazım hatası içeriyor Korku Magazin'in bu sayısı. Ne yapalım, olsun. Elbette bunlar kitabın değerini hiç azaltmıyor.

Teşekkür ederim, sevgili Kaptan.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Allah kimseyi zindana düşürmesin

Manikür, pedikür hizmeti bile vermiyorlar

" İçimizdeki Canavar " için teşekkürler kaptan

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,719
Kıbrıs
Şimdi de Bakunin beni takip ediyor!Biraz sabırlı olursak Korku Magazin
lerde kırmızılardan azaltacağımız sayılar olacak.