Dehşet Haftalık korku dergisi sayı 4 Yeni Düzenleme

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Dehşet Haftalık korku dergisi sayı 4 Yeni Düzenleme

Linki kırık olan paylaşıma yeni link ekleyince yeniden düzenlemeden duramadım.Tam sayfa halne getirip görüntüyü daha iyi hale sokmaya çalıştım.Bakalım yeni düzenlemeyi nasıl bulacaksınız.
New_PDF_Document3z.pdf-000.jpg

BAYHUN ÖNTÜRK_ZAMANGEZGİNİ VARÜLKE'DEN

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Nasıl olduğunu tahmin etmeye bile gerek yok aslında çünkü o bir Zamangezgini düzenlemesi.
Sevgili kardeşim emeğin için çok teşekkür ederim.Günün hayırlarla dolsun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Boxca'dan dosya indirmek bilemediğim bir nedenle benim için işkence oluyor. Neyse, nihayet tamamlandı da göz atma fırsatı bulabildim. Üstadım sağolasın, ellerine sağlık. Güzel bir düzenleme olmuş.

Fakat kitap tam bir felaket. 1.sayı gibi bu da imla hatalarıyla, balonlama kusurlarıyla dolu. Kitapta yer alan öykülerin orjinalini bulmak için hızlıca baktım ama imza göremediğim için vaz geçtim. Muhtemelen 1. sayıda ki gibi çeviri de sorunludur.

Bunlar bir yana daha önce de söylediğim gibi çizgi roman tarihimiz açısından çok kıymetli bu eserin düzenlemesi için bir kez daha teşekkürler sevgili zamangezgini.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,831
Fatih İstanbul
Sadece korku türü çizgiromanların kolleksyonunu yapan ve bu konuda rakipsiz olduğunu düşündüğüm Ottoa tarafından yapılmış eski ve kötü bir taramayla paylaşılmıştı. İmdaaat ve Dehşet Ottoa'nın çok değerli paylaşımlarıydı.

Bir de kendi taramamı ekleyeyim türün sevenleri için.

Son düzenleme:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
4mb olan taramadan düzenlemiştim.

Sadece korku türü çizgiromanların kolleksyonunu yapan ve bu konuda rakipsiz olduğunu düşündüğüm Ottoa tarafından yapılmış eski ve kötü bir taramayla paylaşılmıştı. İmdaaat ve Dehşet Ottoa'nın çok değerli paylaşımlarıydı.

Bir de kendi taramamı ekleyeyim türün sevenleri için.

Sevgili Kolibri;linki kırık olan bu taramayı daha önceden indirdiğim için,linki yenilerken düzenlemeyle tam sayfa yapayım dedim.Ama 4mb olan taramadan düzenlemiştim.Yeteri kadar iyi olmadı biraz netlik kaybı oldu,senin verdiğin 20mb olan paylaşımınla harmanlayarak yeniden düzenleme yapacağım.Çok teşekkür ederim sevgili dostum...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,868
İlk taramaya göre Kolibri'nin taraması Çok güzel ellerine sağlık.
Sevgili Zaman gezgininin emek vererek düzenlemesinden sonra ilk tarama da daha bir okunacak gibi olmuş.
Her iki dosta da emek ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.