Süper Korku Alfa Yayınları 350 TL - 800 TL'lik Seri Süper Cilt Sayı 16

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Değerli dostlarım,

Alfa'nın süper korku listeleri hepinizin bildiği gibi çok karışık, bu nedenle listelerken fiyat aralıları baz alınmış. Enflasyonun yoğun olduğu günlerde kaçınılmaz olarak senede bir kaç defa gerçekleşen zamlar fiyata göre sıralanmayı da imkansız hale getirmiş. Bu elinizdeki sayı 600 TL lik süper cilt in 16. sayısı ama ben bunun 350 - 600 Tl lik seri olması gereken şu andaki adıyla "350-400 Tl" lik serinin 16. sayısı olduğuna inanıyorum.

Sevgi & Saygı

88sk16izgidiyar01.jpg

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Ellerinize sağlık,
emekleriniz için yürekten teşekkürler...
Sevgiler, saygılar...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Bu korku iyi oldu sevgili kardeşim.
Her türden yapılan bunca,emek dolu paylaşımlara bir yenisi daha eklendi sayenizde.
Değerli kardeşim o yoğun iş temponuzda böylesi paylaşımlarda bulunmak bir yürek işi,size sevgiler saygılar sunar sonsuz teşekkürler ederim,en iyi gecelerinizin olması dileklerimle hoşçakalın,sağlıcakla kalın.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Ne resimden anlarım, ne de ressamlıktan
Ama bu Korku Çizgi Romanları beni hep büyülemiştir
Korku kapakları, Alfa'nın en kötü baskılı, mini kitapları dahi bu kapakların büyüsünü bozamıyor
Öykülerin çizgilerini de, senaryolarını da olağanüstü bulmuşumdur
En yetenekli yazarlar, çizerler Korku edebiyatına yöneliyor veya korku edebiyatı en yeteneklileri kendine çekiyor, bu yönüyle tek rakipleri Conan yazar ve çizerleri
Sevgili gulyabani haklı olarak Alfa'ya giydiriyor ama
Bu kadar Korku'yu ( ve Conan'ı ) bize kazandırmış olan Alfa'nın sevabı
Günahlarının çok çok üzerinde
Ben, gulyabani gibi bir ustanın, giydirdiği objeye de değer kattığı düşüncesindeyim
Giydirdiklerini zevkle okuyorum, keyif alıyorum