Süper Korku Alfa Yayınları 3000 TL'lik Seri Sayı 13

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

oldukça yıpranmış bir süper Korku. Kapakta fiyat 3000 TL iken sondan 3. sayfada (taramanın 82. sayfası) fiyat 2500 TL gözüküyor. Enflasyonun yüksek olduğu bir zaman diliminde yayınlanmış olsa gerek.

Sevgi & Saygı

sk13izgidiyar01.jpg

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
"Korku"; hem de "süper".
Kapakta, belinde kılıç, elinde orakla Azrail (sanki ihtiyacı varmış gibi).
Azrail yetmemiş,
bir leopar ya da pars ya da puma.
Bunlar da yetmemiş bir yarasa.
Yetmemiş, bir de kobra.
Yetmiş mi?
Yeter mi, yetmemiş;
Bir de bazılarınca uğursuz kabul edilen 13. sayı...
Bir korku dergisinde olması gereken herşey mevcut.
Teşekkürler "gulyabani" kardeşim.
Yoğun işlerinize rağmen yaptığınız fedakarlık ve de emekleriniz için teşekkürler.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Gulyabani kardeşim,çeşit çeşit çizgi romanlara boğdunuz bizi,bıkmadan ve üşenmeden.
Değerli kardeşim böylesi boğulmaya bir ömür boyu devam edebilirim doğrusu.Çok sağolun,ellerinize sağlık,emeklerinize sağlık Her gününüzün huzur ve mutluluklarla dolu geçmesini dilerim,hoşçakalın.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
İnsan bu kitapları okurken zamanında kötü baskı kalitesiye
heder edildiklerine hayıflanmadan edemiyor.Ama geçen bir dostumla konuşurken "kötü baskı ama ya kaliteli basılsaydı alabilecekmiydin?" dedi.Düşündüm o yıllarda çoğu zaman gevrek-boyoz paramdan biriktirir alırdım.Alamayacaktım tabii.Hem o yıllarda "ne kadar kötü basılmış" dediğimi de hatırlamıyorum. Aksine bayıla bayıla okurdum.Allah rahmet eylesin bu vesileyle Ali Recan'ıda anmış olduk.En içten teşekkürlerimle.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
süper korkunun çeşitli yıllardaki versiyonlarını okudum. genel olarak korkmuyorum ama böyle vampirli, kurtadamlı hikayelerde ilgimi çekiyor. gerçi kapak hoşuma gitmedi, bunun sanatsal boyutu yüksek olan çeşitleri daha ilgi çekici oluyordu. zaten ilk süper korkuyu kapağına aldanıp almıştım. işte o gün, bugün nerde bir süper korku görsem selamsız sabahsız geçmem.
yüklemeniz ve taramınız için bol teşekkürler.