Süper Korku Alfa Yayınları 350 TL - 800 TL'lik Seri Süper Cilt Sayı 15

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

başlıkta da görüleceği gibi forumda seri 350 - 400 TL Süper cilt olarak verilmiş (9 sayı var) ama elimdeki 15. sayının 600 TL lik fiyatı nedeni ile muhtemelen bu serinin 16 sayı ya da daha fazla olduğunu ve fiyatının da 350 - 600 (belki daha fazla) arasında olduğunu düşünüyorum.

İçindeki maceraların hemen hepsi Korku magazinin çeşitli sayılarında yayınlanmış olsa da Süper Korku okumayı sevenlerin beğeneceği bir sayı olduğunu düşünüyorum.

Sevgi & Saygı

77sk1501.jpg

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Yukarıdaki kapak resmini görünce şüphelenmiştim. İndirince ilk işim incelemek oldu. Evet, kapaktaki hatunkişi montaj sayesinde giydirilmiş. Yayın tarihi 80'ler sonrası, demek cüretkar resimler konusunda bir hassasiyet varmış o günlerde.

Teşekkürler Gulyabani.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Üşümesin gariban diye giydirmişlerdir sevabına sevgili abartman:)

O yıllarda Anadolunun ücra kent ve ilçelerinin bile otobüs terminallerinde Alfa Yayınlarının bu kitapları yer sergisinde ve gazete bayilerinde bolca bulunurdu. Sık seyahat ettiğim için her terminalden bir kaç tane süper korku, conan gibi ÇR lardan alır, gözlerim şişene kadar o küçük yazılarını okurdum. Genelde içindeki maceraları daha önce farklı formatlarda basılmış haliyle okumuş olmama rağmen otobüslerde uyumak veya sağa sola bakmak yerine ÇR okumayı tercih ettiğimden tekrar tekrar okumaktan keyif alırdım.

Sağol sevgili gulyabani, emeklerine sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Teşekkürler sevgili kardeşim.
Ellerinize, gözlerinize sağlık.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Fikri takip yapalım.
Boris Vallejo'nun "Alone" isimli çalışmasıymış kapak resmi.

Umarım forum kurallarını ihlal etmiş olmayız orijinalini paylaşırsak. :)

006.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Sevgili dostum bu biraz "farklı" çalışma için teşekkür ederim.
Haluk ağabey ile aynı dertten muzdarip şekilde
loş otobüs koltuklarında, sağım solumdakilerin bu ne garip bir adam bakışları ile
kargacık burgacık yazıları ile bu çizgi romanları
okuyabilmek için az uğraşmamışımdır..
Şimdi ne kadar farklı..
abartman dostumuzun yüklediği resim o kadar da güzel ki..
Bilemedim..
gönlüm kalsın istiyor..