bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
cd0001qdq.jpg

ŞATODAKİ DEHŞET (FOTOROMAN)
UYUYAN GÜZEL (THE SLEEPING BEAUTY),
Vampirella(Warren)-58; Yazan: Esteban Maroto&Bill DuBay, Çizen: Esteban Maroto
ÇIKMAZ!
VAMBU KAR ADAMI (THE WAMBAUGH), Vampirella(Warren)-58; Yazan: Bruce Jones, Çizen: Auraleon
CENAZE GÜNÜ (FUNERAL DAY), Vampirella(Warren)-59; Yazan: Roger McKenzie, Çizen: Jose Ortiz
SARI BELA BELLA (RIDING SHOTGUN), Vampirella(Warren)-60; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Luis Bermejo

Keyifli okumalar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Sevgili kaptanımıza teşekkür ederim.
Nerede kaldı bu korkular diye meraklanmaktaydım..
Bu seri de bitsin artık..
Sevgiler..

Bu arada yan sayfalara bayıldım.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Güzel paylaşımlarınızdan birini görmekten çok memnun kaldım,teşekkürler sayın Bakunin.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Aylık Korku serisinin tamamlanmasına 3-5 adım kaldı Korkuları neredeyse tek başına tarayarak buralara kadar getirdin, teşekkür ederim, dostum.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Birbirinden güzel korku öyküleri

Vambu Kar Adamı, tam da şu kış günlerinde uygun ibretlik ve tüyler ürpertici sonuyla okunacak bir öykü

Bırrrr

Sağol kaptan, emeklerine sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim okudukça tüm korkularımdan arınmamı sağlayan,bu güzel korkular için binlerce teşekkür ederim,,,,,,
Değerli kardeşim en iyi geceler,ve korkusuz rüyalar dileklerimle hoşçakal.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Aylık korku dozunu, günlük olarak vererek korkuya karşı (dergi olanına değil, gerçeğine) bağışıklık kazanmamı sağladın. Çocukken korkarak okuduğum ve arad geçen yaklaşık 40 yılda elimi bile sürmediğim dergileri, şimde keyifle okuyorum. Üstüne üstlük gittim LAL yayınlarının çıkarttığı EERIE v CREEPY koleksiyon ciltlerini de aldım. Bir de forumların çizgiroman sektörünü öldürdüğünü söylüyorlar, bu forum olmasa yanlarından bile geçmezdim onların.

Teşekkürler, dostum.