bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
cd0001yvy.jpg

İçindekiler:
KARLI DAĞLAR KRALI KELLER (KING KELLER), Creepy-37; Yazan: Nicola Cuti, Çizen: Syd Shores
KABUS (ESCAPE INTO CHAOS), Eerie-33; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Ernie Colon
HORTLAKLI ŞATO (THE CASTLE), Creepy-37; Yazan ve Çizen: Pat Boyette
DEHŞETİN BEDELİ (I'M ONLY IN IT FOR THE MONEY), Creepy-33; Yazan: Al Hewetson, Çizen: Juan Lopez Ramon
DELİ JACK'İN SEVGİLİSİ (MAD JACK'S GIRL), Creepy-39; Yazan ve Çizen: Gary Kaufman
İÇİMİZDEKİ ŞEYTAN (EYE OF NEWT, TOE OF FROG), Vampirella (Warren)-10; Yazan: Gerald Conway, Çizen: Frank Brunner
TEHLİKELİ MEHTAP (PLAGUE OF THE WOLF), Vampirella (Warren)-7; Yazan: Douglas Moench, Çizen: Frank Bolle
NEFRET ZİNCİRİ (I HATE YOU! I HATE YOU!), Creepy-37; Yazan: Bill Warren, Çizen: Mike Royer
ŞEYTANIN ŞARKISI (THE COOL JAZZ GHOUL), Creepy-34; Yazan: Al Hewetson, Çizen: Ken Kelley
KÜÇÜK BİR HATA (ALL SEWED UP!), Eerie-27; Yazan: Buddy Saunders, Çizen: Mike Royer
İNTİKAM (THE DRAGON PROW), Creepy-39; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Richard Bassford
ÖRÜMCEKLERİN İSTİLASI (SPIDERS ARE REVOLTING!), Eerie-26; Yazan: Bill Warren, Çizen: Tom Sutton
MASKE (FACE IT), Eerie-27; Yazan: Nicola Cuti, Çizen: Jack Sparling

Korku serisine şimdilik biraz ara veriyoruz.
Devamını getirebilecek dostlara şimdiden şükranlarımı sunuyorum.
Bu serideki tüm dergiler Haluk abimizin arşivinden alınmıştır.
Kendisine minnettarım.
Keyifli okumalar herkese.​

12 Şub 2010
15,006
543,719
Altmışbeş tık

Ama teşekkürden tık yok

Başbaşa kaldık kaptan:D

Emeklerin için teşekkürü başbaşa kutlama yaparken edeceğim, sağol.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sayın abimiz bende kaçırmışım bu paylaşımı,sizin sayenizde fark ettim.Bakunin kardeşimize her an teşekkür etsek yine az gelecektir.Bu sitenin temel taşı kendisidir.Geç de olsa saygılar sunarım.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Sizlerle yeni tanıştım ve korku serisi ile başladım. Aklıma geldikçe bir iki satır yazmaya çalışıyorum; fakat her linkte söyleyecek söz bulamadığımdan like tuşuna basmak zorunda kalıyorum. Anlayışınız için teşekkürler

Muhabbetle...