bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
warrenc001.jpg

Kapağını da umarım tamamlarız.
Şimdilik James Warren ve dostlarının hep birlikte olduğu bir kapak ekliyorum. Bu sayıda Creepy Amca'nın başrolde olduğu ilk ve tek macerasını da bulmak çok keyif verici. Kağıttan Cehennem öyküsü okurlar tarafından en sevilen öykü seçildiği için tekrar verilmiş.

KAĞITTAN CEHENNEM (LOOK WHAT THEY'VE DONE!), Eerie-36; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Esteban Maroto
ŞEYTANIN KİTABI (Başrolde Kripi Amca) (UNCLE CREEPY STARS IN WHERE SATAN DWELLS…), Creepy-39; Yazan: Al Hewetson, Çizen: Sal Trapani
GÖSTERİŞ (SHOW DOWN), Eerie-43; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Suso (Jesus Suso Rego)
GÜMÜŞ KURŞUNLAR (TWO SILVER BULLETS), Vampirella (Warren)-1; Yazan: Don Glut, Çizen: Reed Crandall
SON MÜŞTERİ (ROUND TRİP), Eerie-20; Yazan: Bill Parente, Çizen: Tony Williamsun
ALTIN EFSANESİ (LEGEND IN GOLD), Creepy-35; Yazan: R. Michael Rosen, Çizen: Roger Brand
KÖTÜ RUH UYANMASIN (DAX THE WARRIOR - LET THE EVIL ONE SLEEP), Eerie-43; Yazan ve çizen: Esteban Maroto
BEYİNDEKİ TIRTILLAR (THE CATERPILLARS), Eerie-41; Yazan: Fred Ott, Çizen: Luis Garcia
DELİ (POINT OF VIEW), Creepy-47; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Luis Dominguez
ATLANTİS KITASI EFSANESİ (THE OTHER SIDE OF ATLANTIS), Eerie-37; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Jaime Brocal
Öykü adı yazılmamış (THE ONCE POWERFUL PRINCE)
, Eerie-37; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Jaime Brocal
YENİ YILIN KURBANI (JOHNNY PERIL-MIDHIGHT SUMMONS THE EXECUTIONER!), Unexpected-117; Yazan: George Kashdan, Çizen: Sid Greene

12 Şub 2010
15,006
543,719
Vaaayy, ekip bensiz:) toplanmış, ejderha çok sevimli,

vampi'nin frikiklerine karşın ona bakan yok, anlaşılan James Warren'in

okumakta olduğu korku öyküsü hepsini büyülemiş

ama kurdun iskelete bakışını beğenmedim, vukuat çıkmazsa iyi:D

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Kapak ve tarama buram buram profesyonellik kokuyor kaptan. Her şey için teşekkürler.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,470
Sevgili kardeşim hakikaten kapak çok güzel,mutlaka içi de öyledir,okuyup okuyup korkmayı özledim vallahi.....
Değerli kardeşim sağolasın,varolasın en iyi akşamlar dilerim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Bulunamayan orijinal macera DC tarafından çıkartılan Unexpected - 117 sayıdaymış. Meraklıları için ekledim detayları ilk mesaja.