Korku (Aylık) - Mart 1973

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Korku (Aylık) - Mart 1973

mart73000.jpg

Bu sitenin bugün geldiği nokta gerçekten oldukça iyi, Allah(C.C.) nazarlardan korusun. Bu noktaya gelmesinde çok kişinin katkısı var. Öncelikle bakunin, Tsubasa, serkan, mehmet ali, ertuğrul, colinmccay,sarkomer, gulyabani daha bir sürü isim. Hepsi değişik ölçüde fedakarlık yaptı, kendinden karşılıksız olarak verdi.. Ancak bir insan var ki onun yeri bambaşka, Haluk abi(profesör) bugüne kadar ben onun sayesinde rüyamda bile görmeyeceğim kitapları gördüm, okudum, dokundum ve taradım.. Fakat bu taradığım kitaba her nekadar ona ait olsa da ben ondan önce dokundum, okudum ve taradım. Daha kendisi bile okumadı..Bazen bu kadar iyi olmak fazla diyorum..Kendime kızıyorum.. Sağol Abi, ömrün uzun sağlığın yerinde keyfin bol olsun. Saygılarımla, İyi okumalar!

İçindeki öyküler;
Vampirella – Kumda sürünenler,Alay etmek, İlk Mücadele - Felix Mas çizmiş, öykü Donald McGregor, Aşk ve Ün, Skipper’in Dönüşü, Vehim, Adalet, Minanker’in Şeytanları, Göldeki Güzel, Cam Göz, Bir Ölünün hazinesi ve Miras

BU SU ÇOĞALA ÇOĞALA

Yaşlılara saksılar dizdim, bahçeler yaydım.
Yorgunlara diri beden verdim, taze yürek.
Döşekler serdim hastalara, rahat, yumuşacık.
Nerde yalan dolan gördüysem kızardım.
Yiğit yüreklere, dedim, canım armağan.
Ardına kadar açtım çocuklara kapıları.
Dostluklar boy attı yeryüzünde,
dostluklar orman orman.
Ebemkuşakları gökyüzünde fır dolandı.
Yürüdü dağlardan ovalara doğru
gümbür gümbür bir deli su,
yıktı bu su önüne geleni,
bu su, çoğala çoğala.
İnsanlar insanları aldı götürdü.

Ne kavga kaldı, ne zulüm, ne korku.

A.Kadir

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
maaşallah , nazar deymez inşallah . Hepinize sonsuz teşekkürler , sizlerin sayesinde bende kendimi arpa anbarındaki tavuk gibi hissediyorum.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Site ile ilgili görüş ve tespitlerinize katılıyorum Üstat . Paylaşım ve emekleriniz için size ve siteyi bugünlere taşıyan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum .

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Hepiniz birbirinizden değerli birer pırlantasınız,sizleri çok seviyorum yaptıklarınıza saygı duyuyorum.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Hem vamp, hem büyücü, hem de belinde kılıç var ! Kapaktaki hatundan resmen korkulur.

Arşivini forumun kullanımına açan değerli ağabeyim Profesör'ev e bu nefis taramayı gerçekleştiren değerl, dostum Savok'a teşekkür ederim.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Sevgili savok ve profesör ,
Her ikinize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Tarihe tanıklık etmiş bu kitapları sizler olmasanız , nereden bulur , nasıl okurduk.
Ellerinize sağlık.