Korku Magazin - Sayı 075 (7.1.1969)

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul

Korku Magazin
sayı 75
7.ocak.1969 / 100 kuruş / 32 sayfa

2uxtds8.jpg

Canavar Avcıları ("To Slay a Dragon!" Eerie #11, 1967/Warren - öykü: Archie Goodwin, çizim: Jeff Jones)
Ölüm Havuzu
Frankenstein'in Lâneti ("Curse of Frankenstein" Famous Films #2, Curse of Frankenstein/Horror of Dracula, 1964/Warren - yazan ve çizenler veya bu iki ünlü Hammer Films prodüksiyonunun uyarlamasını yapanlar: Russ Jones, Joe Orlando)
Kâbus Adası

* İçerikteki "Frankenstein'in Lâneti" adlı öykü, James Warren tarafından yayınlanmış kısa ömürlü ve bugün pek de hatırlanmayan "Famous Films" dizisinden alınma (İlk kitap "Horror of Party Beach" resmen filmden üretilmiş fotoroman idi. Çok da kötü bir film).
İkinci sayı ise, iki adet klasiğe ayrılmış ve çizer olarak Joe Orlando ile daha nitelikli bir iş üretmeye çalışmışlar. 1957 Hammer yapımı "The Curse of Frankenstein"de baş rol oyuncuları Peter Cushing ve yaratık olarak da Christopher Lee'yi çizgi olarak izlemek pek hoş olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Özen, detay, bilgilendirme, tarama, paylaşma için çok yoğun bir emek harcamışsın, hepsi için ayrı ayrı teşekkür ederim, yüreğine, ellerine, gönlüne sağlık, varol.

siteye erişilemiyor.

Dns ayarlarını değiştirmen lazım, arama yaparsan daha önce forumda nasıl yapılacağı tarif edilmişti.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Çok teşekkürler üstadım.
Bakunin usta bizi korkutmayı bıraktı artık.
Umarım sen devam edersin.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Şimdiye kadar nasıl olupta fark etmedik . Paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler .

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Teşekkürler Stoktan
Sevmiyorum aslında link ölü deyip geçmeyi; ama diğer yandan da bir şekilde haberdar etmek gerek diye düşünüyorum. Neyse, bir hayli birikmeye başladı bende de arşiv. Ben de en azından oluşabilecek kırık linkleri yenileyebilirim artık :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Korku Magazin mi :p, aniden daha bir keyiflendim. Çalışın arkadaşlar :). Bu arada hazır iyileşmeye başlamışken ben de biraz çalışsam artık :).