bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
IMG_0001-111.jpg

Tay Yayınları ismi altında aylık olarak yayımlanan Korku serisinin altıncı sayısını sizlere sunuyoruz.
Bir ve ikinci sayılar forumumuzda daha önceden paylaşılmıştı.
Dilerim arada kalan sayıları da kısa zamanda tamamlayabiliriz.
Dergi içeriğini Eerie, Creepy ve Vampirella dergilerinden alınmış öyküler oluşturuyor. Birkaç öykü de tekrar olarak verilmiş.
Beğeneceğinizi umuyorum.
profesör abimizin arşivinden.
Keyifli okumalar herkese.

KUKLACI (SKIMPOLE'S MONSTERS), Vampirella (Warren)-61; Yazan: Bill Dubay, Çizen: Ramon Torrents
ORMANDA BİR YER (A WAY IN THE WOODS), Creepy-85; Yazan: Bruce Jones, Çizen: Luis Bermejo
CEHENNEM AĞACI (DAX THE WARRIOR-THE PARADISE TREE), Eerie-40; Yazan ve çizen: Esteban Maroto
KEDİ GÖZLERİ (CRAFT OF A CAT'S EYE), Vampirella (Warren)-5; Yazan: Don Glut, Çizen: John Fantucchio
SILIA (CILIA), Vampirella (Warren)-16; Yazan: Nicola Cuti, Çizen: Felix Mas
ÇILGINLIK (…AND THE MUMMY WALKS! INSANITY!), Eerie-63; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Joaquin Blazquez
DENİZDEN BİR CESET GELDİ (COTTON BOY & CAPTAIN BLOOD!-SOMETHING EVIL COME OUT OF THE SEA), Eerie-61; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Leopold Sanchez
NİKAH YÜZÜĞÜ (THE WEDDING RING), Vampirella (Warren)-17; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Jerry Grandenetti
VİTRİNDEKİ BAŞ (HEAD SHOP), Eerie-39; Yazan: Don Glut, Çizen: Jose M. Bea
KORSAR (KORSAR), Eerie-126; Yazan: Alabaster Redzone, Çizen: Esteban Maroto

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Hafta sonu için bizlerle paylaştığın bu değerli kitap için çok teşekkür ederim.
Ellerin dert görmesin kaptan.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
sevgili bakunin korku dizisindeki profesör beyle ortak katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler .Harika bir seri yarattınız ellerinize sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Benim atladığım, görmediğim bu paylaşım için çok teşekkür ederim..
1.sayısı da var diyorlar sitede ama rastlamadım..
Saygılar..

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu seri tay'dan 6 adet korku ve 6 adet vampirella olmak üzere 12 sayı çıktı.
çiltleri dagılmaya çok yatkın olduğu için kıyıp tarıyamıyordum. bu nedenle çok değerli bir tarama bu ellerinize sağlık. teşekkürler. büyük fedakarlık.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Ödünç verilip de geri alınamayan ve hâlâ içimi sızlatan bir kayıptır. Bir şey değil abartılı temiz okuduğum için gidenlerin yerine bir seri de yapamamıştım. Elinize sağlık.