bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
IMG_0001-109.jpg

Sevgili profesör abimizin arşivinden bizler için gönderdiği aylık Korku dergisinin son sayısında Eerie, Creepy ve Vampirella maceralarının yerini Skywald, Marvel ve Seaboard yayınevlerinden çıkan maceralar almış. Kalite olarak hiç de fena sayılmayacak yayınlar aslında. Beğeneceğinizi umuyorum.
Bu serinin paylaşılmasını sağlayan profesör abimize en içten şükranlarımı sunuyorum.
Herkese keyifli okumalar.

ÇELİK BALTA CİNAYETİ (THE COXACKIE-AXE MURDER), Nightmare Magazin-22; Yazan: Ed Fedory, Çizen: John Agras
ŞEYTANIN KIZI-SATANA (Satana, The Devil's Daughter - This Side of Hell), Haunt of Horror (1974)-4 Curtis Magazines (Marvel); Yazan: Tony Isabella, Çizen ve çinileyen: Enrique Romero
FRANKENŞTAYN 1976 (FRANKENSTEIN 1973), Nightmare Magazin-13; Yazan: Earl Leroy, Çizen: Vilanova
KORKUNUN BÜTÜN YÜZLERİ (ALL THE FACES OF FEAR!), Monster Unleashed!-1; Yazan: Tony Isabella, Çizen: Vicente Alcazar
DEHŞET OYUNCAKLARI (WHO TOYS WITH TERROR!), Weird Tales of the Macabre-02; Yazan: George Kashdan, Çizen: John Severin
ÖLÜMÜ SEYREDİŞ (Deathwatch!), Haunt of Horror (1974)-4 Curtis Magazines (Marvel); Yazan: Gerry Conway, Çizen: Young Montana
LANETLENMİŞ HATIRALAR (PARCHMENT OF THE DAMNED!), Dracula Lives-12; Yazan: Douglas Moench, Çizen: Sonny Trinidad

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Sevgili Bakunin kardeşim tam yatmaya hazırlanırken görüp indirdim.İnşaallah rüyalarıma girmez.Elinize sağlık. Çok teşekkür ederim.İyi geceler dilerim.

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
Bu uzun soluklu, emek yoğun süreci büyük bir başarı ile tamamlamış olmanın huzurunu yaşadığını tahmin ediyorum şu an...

Bu gün... tüm ilkel saldırganlıklara karşı ipi göğüslemenizi, sana ve sevgili Profesör'e en içten teşekkür ve sevgilerimle alkışlıyorum.

Darısı başımıza... Her şey gönlünce olsun.

{denizci}268

Süper Üye
24 Eki 2010
484
36
unutulmaz korku serilerini masamızın üstüne kadar getirdiğiniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır sağolun varolun.

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
Bu arada, "ŞEYTANIN KIZI-SATANA" çok Romero görünüyordu... (Maroto'nun da çizdiği bir karakter) yanılmamışım;

Satana, The Devil's Daughter - This Side of Hell
Yazan: Tony Isabella
Çizen ve çinileyen: Enrique Romero
Haunt of Horror (1974) - #4
Curtis Magazines (Marvel)

13167-2690-14758-1-haunt-of-horror_super.jpg

Son düzenleme:

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,689
Sevgili Kaptan,
Bu mükemmel seri için
Sana ve Sevgili Profesör'e
Sonsuz Teşekkürler ve
Sonsuz Mutluluklar.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Çizgi diyarı'nın kaptanı Bakunin ustanın emeği için söylenecek her övgü yetersiz kalacağı için sadece teşekkür kelimesi ile yetineceğim.Bakunin'in taramış olduğu Korku ve Vampirella 'nın bir o kadarı daha mevcut olup kaptanın işaret edeceği şekilde derhal kargolamaya hazırım. Ama bir çekincem var:) Yeter verdiğin eziyetler der mi acaba?

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Çizgi diyarı'nın kaptanı Bakunin ustanın emeği için söylenecek her övgü yetersiz kalacağı için sadece teşekkür kelimesi ile yetineceğim.Bakunin'in taramış olduğu Korku ve Vampirella 'nın bir o kadarı daha mevcut olup kaptanın işaret edeceği şekilde derhal kargolamaya hazırım. Ama bir çekincem var:) Yeter verdiğin eziyetler der mi acaba?

Ağabey ne demek? Gerekirse ben gelirim yanına.
Sen yorulma.
Benim için büyük zevk emin ol. :)