bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
32.jpg
IMG_0001-108.jpg

Bizim kapağımızın farkı, üzerinde toto oynanabilmesinde.:)
profesör abimizin arşivinden.
Herkese keyifli okumalar.

ÇİNGENE LANETİ (GYPSY CURSE), Vampirella (Warren)-38; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Esteban Maroto
ÖLÜMÜN PORTRESİ (PORTRAIT OF DEATH), Creepy-66; Yazan: Budd Lewis, Çizen: Vicente Alcazar
PAMUKÇU ÇOCUK VE KAPTAN…(COTTON BOY & CAPTAIN BLOOD!), Eerie-61; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Leopold Sanchez
MED-CEZİR OYUNU (TRICK OF THE TIDE), Vampirella (Warren)-38; Yazan: Jack Butterworth, Çizen: Isidro Mones
KARA KEDİ (THE BLACK CAT), Creepy-62; Çizen ve Edgar Allan Poe'dan adapte eden: Bernie Wrightson
BUFFALOLAR (BUFFALOED), Creepy-62; Yazan: Larry Herndon, Çizen: John Severin
VAMPIRELLA-MUMYANIN İNTİKAMI (THE MUMMY'S REVENGE), Vampirella (Warren)-38; Yazan: Flaxman Loew, Çizen: Jose Gonzales

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Toto oynanmış bir kapak,gerçekten biz farklıyız.Ellerine sağlık sayın Bakunin.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Orjinal kapaktaki yazı azlığını gidermek ve görüntüyü hareketlendirmek için toto kullanılmış olabilir. Şaka bir yana bu hali ile bizim kapak kelime kalabalığından kurtulduğundan gerçeğinden daha iyi durabilirdi, baskı kalitesi korunmuş olsaydı, tabii ki.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Böyle bir serinin istikrarlı bir halde devam etmesi ne kadar güzel,eline sağlık üstadım,teşekkürler

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Üçüncü toto esprisini de ben yapayım derken
fazla mı ne dedim kendime
yine de merak etmeden duramadım tutturmuş mu diye
Bir de şu çizgi roman kahramanlarının giysi sorunu
ara sıra farklı giyseler okuyucu tanıyamaz mı düşünürler..
Ortalama çizgi roman okuru olarak hakaret sayarım kendime..
Vampi'mizin giysisi de akıllara seza..
Dostlar sağolsun..

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,702
Çıldırıyoruz.
Hem Korku'dan,
Hem sevinçten.
Sevgili Kaptan ve Sevgili Profesör'e
Teşekkürler en içten.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Bakunin kardeşim,korku müptelası oldum sayenizde ve bundan dolayı da mutluyum.Size ve Profesör beye teşekkür eder gecenizin hayırlı olmasını dilerim.Elinize,gönlünüze sağlık.

{denizci}268

Süper Üye
24 Eki 2010
484
36
bu kadar güzel paylaşım espri ve yorumdan sonra banada selam ve saygılarımı sunmak kalır.