bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Dracula-v01-07_pg01.jpg
Vampirella025-001.jpg
Dracula-v01-11_pg01.jpg
IMG_0001-100.jpg

Ocak 1974 tarihli Korku sayısında New English Library tarafından 1971 yılında basılan Dracula dergilerine ait dört adet macera bulunuyor. Esteban Maroto'nun Dax the Warrior ile beraber yarattığı Wolff serisinden bir macera ile Jose M. Bea (2) ve Enric Sio imzalarını taşıyan maceralar renkli olarak yayımlanmış. Ben de orijinal sayfaları sizinle paylaşmak istedim. Özellikle Wolff çizgilerine dikkatinizi çekmek isterim.
Sevgili abimiz profesör'e teşekkürler.
Keyifli okumalar.

FANTEZİ (WOLFF-MOTHER OF WATERS)(RENKLİ), Dracula(New English Library)-7; Yazan ve çizen: Esteban Maroto
KAN DENİZİ (SIR LEO - THE SEA OF BLOOD)(RENKLİ), Dracula(New English Library)-7; Çizen: Jose M. Bea
KÖR (BLIND MAN'S GUIDE), Vampirella(Warren)-28; Yazan ve çizen: Fernando Fernandez
ÖLMEK İSTEMEYEN GÖZ (EYE DON'T WANT TO DIE), Vampirella(Warren)-28; Yazan: Douglas Moench, Çizen: Ramon Torrents
BALÇIK (THE KILLER SLIME), Eerie-31; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Carlos Garzon
TEKSAS YOLU (OLD TEXAS ROAD), Vampirella(Warren)-28; Yazan: Bruce Bezaire, Çizen: Isidro Mones
GECENİN GÖZLERİ (A STORY OF THE STARS)(RENKLİ), Dracula(New English Library)-11; Çizen: Jose M. Bea
ÖLÜM BİR TEKNEDİR (DEATH BOAT!), Vampirella(Warren)-1; Yazan: Don Glut, Çizen: Billy Graham
HAYATIN GERÇEK YÜZÜ (THE OTHER SIDE OF HEAVEN!), Vampirella(Warren)-28; Yazan ve çizen: Jose M. Bea
61 NUMARALI YOL (AGAIN HIGHWAY 61)(RENKLİ), Dracula(New English Library)-11; Çizen: Enric Sio
YOLUN BİTTİĞİ YER (COMPLETELY CURED), Creepy-26; Yazan: Bill Parente, Çizen: Tony Williamsune
MAKDEMONLARIN LANETİ (THE CURSE OF THE MACDAEMONS!), Vampirella(Warren)-28; Yazan: Flaxman Loew, Çizen: Jose Gonzales

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Akşamdan bu yana bekliyorum
bu muhteşem paylaşım kitap yalnızca iki yorum alıyor
bu da beni şaşırtıyor.
bir doktora tezi gibi özenle çalışılmış
kökenleri araştırılmış
mukayeseli örnekleri sunulmuş
renkli örnekleri özgün hali ile sunulmuş
bu kitaplar hak ettiği övgüyü almıyor.
Yıllarca çizgi romana bakmışım
burada okumayı da öğrendim.
Bunu sağlayan en önemli kişi "bakunin"
İyi ki var.
Asla ulaşamayacağımı sandığım kitapları
hiç düşünmeden paylaşan sevgili üstadım
"profesör" iyi ki var.
iyi ki google var,
çizgi roman yazınca "Çizgi Diyarı" çıkıyor.
Sevgilerimle.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Bakunin Üstada ve Profesör abimize korku serisi paylaşımlarını devam ettirdikleri için çok teşekkürler.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,681
Kaptanın gemisi "korku diyarı"nda korkusuzca yol alıyor,
bizlere ürpertiler içinde bu gezintinin tadını çıkarmak kalıyor.
İyi ki varsın kaptan, teşekkürler, sana ve profesör abimize.