bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
IMG_0001-87.jpg

Yılbaşı Özel Sayısı ismi altında çıkmış olan bu sayıda maalesef orijinaline ulaşamadığım iki öykü bulunuyor. Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.
profesör abimize sevgilerimizle.
Keyifli okumalar herkese.

İçindekiler:

TAŞDAN İLAH (ROCK GOD!), CREEPY-32; Yazan: Harlan Elison, Çizen: Neal Adams
BİR KORKU MASALI (JOURNEY INTO WONDER), Eerie-27; Yazan: Bill Parente, Çizen: Ken Barr
KORKU YAZARI (GALLERY OF HORROR), Eerie-29; Yazan: Buddy Saunders, Çizen: Carlos Garzon
YEŞİL VEBA (THE GREEN PLAGUE), Vampirella (Warren)-11, Yazan: Nicola Cuti, Çizen: Jerry Grandenetti
ŞEYTANIN ELİ (THE DEVIL'S HAND), Eerie-31; Yazan ve çizen: Bill Dubay
DEHŞET TARLASI (HARVEST OF HORROR), Creepy-39; Yazan: Phil Seuling, Çizen: Frank Brunner
DR. JEKYLL HAKLIYDI (DR. JEKYLL WAS RIGHT), Creepy-33, Yazan: Bill Warren, Çizen: Tony Williamsune
CANLANAN DEHŞET ???
EŞSİZ HİZMET (THE FULL SERVICE!), Creepy-33; Yazan: Nicola Cuti, Çizen: Jack Sparling
KİTAP KURDU (BOOKWORM), Eerie-32; Yazan: Gerald Conway, Çizen: Richard Corben
ÖLDÜREN TABLO (THE PAINTING IN THE TOWER), Eerie-33, Yazan: Gardner Fox, Çizen: Pat Boyette
HERKES ONDAN KORKUYORDU ???

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Ellerine sağlık Bakunin Usta.
Yine hafta sonumuz korkuyla geçiyor sayende.
Bu güzel paylaşıma verdiğin emekiçin, Profesör'e de katkılarından dolayı çok çok teşekkür ederim.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Profesör abimize ve Bakunin üstada geçmiş yıllardan bizlerle paylaştıkları korku edebiyatının nadir örnekleri için teşekkürler .

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli arkadaşım,gerek Korku ve gerekse diğer konularda aradığımdan çok çok fazlasını buldum sayenizde burada.Binlerce lira versem bile arayıp bulamayacağım birçok kitabı yine sizin sayenizde buradan edindim.Bu yaşımda,paylaşımın ne anlama geldiğini de yine burada sayenizde yeniden öğrendim.Çok teşekkür ederim. Hakkınız ödenmez,sağolun varolun.