KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 005 (1956)

KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 005 (1956)

Komet

Like Tree70Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Kasım.2014, 14:33   #1

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Standart KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 005 (1956)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sevgili Ramazan Türkmen
Nice yıllara
Saygılarımla
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 16:42   #2
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1756515
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Bir usta ressama başka bir usta ressamın
(tesadüfen) adını taşıyan dergi gelmiş.
25 sayfalık dergide çok çeşitli çizgi hikaye var.
Eline sağlık Haluk ağabey, ben özellikle
bölümünü arkadaşım Ozan'a tavsiye ediyorum
Alt 27.Kasım.2014, 17:16   #3
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Eline sağlık Haluk abi

Alıntı: yeryüzü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
... bölümünü arkadaşım Ozan'a tavsiye ediyorum

Çiçeksiz bir hayat düşünemiyorum

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 17:57   #4
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1862023
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Değerli ve nadir paylaşımlar için teşekkür ederim.
Bunların kıymetini bilmek lazım.
Alt 27.Kasım.2014, 18:10   #5
Yönetici

nisan yagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1105823
•Rep Seviyesi :
nisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond repute
Alıntı: ertuğrul´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli ve nadir paylaşımlar için teşekkür ederim.
Bunların kıymetini bilmek lazım.

Tez bu paylaşım ve benzerlerinin kıymeti biline...
Haluk Abi'ye içtenlikle teşekkür edile...
profesör, yeryüzü, cngz1 ve 2 kişi bunu beğendi.
nisan yagmuru isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 18:15   #6
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267319
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
emeklerine sağlık sayın üstadım teşekkürler
profesör, yeryüzü, cngz1 ve 1 kişi bunu beğendi.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 20:58   #7
Onursal Üye
Çizgi Roman Ustası

R.Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61581
•Rep Seviyesi :
R.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond reputeR.Türkmen has a reputation beyond repute
Adıma ithaf ederek paylaştığın bu özel yayın için ve emeklerin için çok teşekkür ediyorum Haluk ağabey.
Kusuruma bakmayasın, dikkatimden kaçmış hediyelerin abi. Düşündüğün için teşekkürler.
Palio dostuma hatırlatma için ayrıca teşekkürlerimi gönderiyorum.

İçerisine keyifle baktım. Gerçekten çizgi romanların yanı sıra eski adı ile tefrika (yazıyı açıklayan resimler) şimdiki moda ismiyle isllüstrasyonlar nefis. özellikle GS takımı futbolcularının çizimleri harika. Şimdi artık ne gazetelerde, ne de dergilerde bu tür çizimler neredeyse hiç yapılmıyor. Hani haberi güzel bir çizimle sunma dönemi kapandı gibi bir şey artık. Bunları yıllar önceki bir yayında görünce hayıflanmadım değil.

Kıymetli mesajları için diğer dostlara da selamlarımı iletiyorum.
profesör, yeryüzü ve cngz1 bunu beğendi.
R.Türkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 21:05   #8
Süper Üye

dedo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149748
•Rep Seviyesi :
dedo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond repute

Sayın Profesör ;

5. sayıya da geldik. Neler yok ki. Yukarıda yeterince değinilmiş. Ben de biri değinilen ve biri de değinilmeyen iki yazarı buraya yazmak istiyorum.

1956'da yazan Oğuz Özdeş ve Kemalettin Tuğcu ; bu iki ad bile yeter derginin ne denli değerli olduğunu göstermeye.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

( *Not : Bu sayfayı da bayram yerine çeviren dostlara selam olsun !... )

profesör, yeryüzü, cngz1 ve 1 kişi bunu beğendi.

Konu dedo11 tarafından (27.Kasım.2014 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
dedo11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 21:12   #9
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1305857
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Samim Utkun'u gerçekten çok beğeniyorum... Daha önce bir dostumuz yazmıştı komet isminin nereden geldiğini unutmuşum, hatırlayamadım... Ayrıca belirtmem gerek ben bu Zeki'den bayağı tırsıyorum, artık komutanlığı iyice benimsedi bu paylaşımın kıymetini bilmek gerek diye ultimatom veriyor, yakında darbe de yapar bu..
profesör, yeryüzü, cngz1 ve 2 kişi bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Kasım.2014, 00:08   #10
Yeni Üye

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
Komet dolu dolu harika bir dergi Kaldı 1 Teşekkürler Paylaşımlar profesörü abim
profesör ve Beymelikli18 bunu beğendi.
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
bedri koraman, çizgi diyarı, çizgi roman, cizgidiyari.com, dedektif mayk, deyvi kroket, erdoğan egeli, hikok, inci avcıları, jet gordon, kit karson, komet press ltd, komet sayı 05, kumru, meral demirer, n. e. demirer, samim utkun, timsahlar çetesi

Seçenekler
Stil