12 Şub 2010
15,006
543,638
Komet_05_01.jpg

Sevgili Ramazan Türkmen
Nice yıllara
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Bir usta ressama başka bir usta ressamın
(tesadüfen) adını taşıyan dergi gelmiş.
25 sayfalık dergide çok çeşitli çizgi hikaye var.
Eline sağlık Haluk ağabey, ben özellikle

bölümünü arkadaşım Ozan'a tavsiye ediyorum:32:

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Adıma ithaf ederek paylaştığın bu özel yayın için ve emeklerin için çok teşekkür ediyorum Haluk ağabey.
Kusuruma bakmayasın, dikkatimden kaçmış hediyelerin abi. Düşündüğün için teşekkürler.
Palio dostuma hatırlatma için ayrıca teşekkürlerimi gönderiyorum.

İçerisine keyifle baktım. Gerçekten çizgi romanların yanı sıra eski adı ile tefrika (yazıyı açıklayan resimler) şimdiki moda ismiyle isllüstrasyonlar nefis. özellikle GS takımı futbolcularının çizimleri harika. Şimdi artık ne gazetelerde, ne de dergilerde bu tür çizimler neredeyse hiç yapılmıyor. Hani haberi güzel bir çizimle sunma dönemi kapandı gibi bir şey artık. Bunları yıllar önceki bir yayında görünce hayıflanmadım değil.

Kıymetli mesajları için diğer dostlara da selamlarımı iletiyorum.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,790
4,701

Sayın Profesör ;

5. sayıya da geldik. Neler yok ki. Yukarıda yeterince değinilmiş. Ben de biri değinilen ve biri de değinilmeyen iki yazarı buraya yazmak istiyorum.

1956'da yazan Oğuz Özdeş ve Kemalettin Tuğcu ; bu iki ad bile yeter derginin ne denli değerli olduğunu göstermeye.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

( *Not : Bu sayfayı da bayram yerine çeviren dostlara selam olsun !... )

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Samim Utkun'u gerçekten çok beğeniyorum... Daha önce bir dostumuz yazmıştı komet isminin nereden geldiğini unutmuşum, hatırlayamadım... Ayrıca belirtmem gerek ben bu Zeki'den bayağı tırsıyorum, artık komutanlığı iyice benimsedi bu paylaşımın kıymetini bilmek gerek diye ultimatom veriyor, yakında darbe de yapar bu..