KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 003 (1956)

KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 003 (1956)

Komet

Like Tree45Likes
  • 27 Post By profesör
  • 3 Post By büyük beyaz
  • 3 Post By sarkomer
  • 2 Post By dedo11
  • 1 Post By dynamo
  • 3 Post By profesör
  • 3 Post By yeryüzü
  • 1 Post By sazz
  • 1 Post By corner33
  • 1 Post By prince

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21.Ekim.2014, 23:05   #1

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Standart KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 003 (1956)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sevgili vefalı şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Ekim.2014, 23:26   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1217477
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Komet ismi neyi ifade ediyor hiç anlam veremedim. Yaptık oldu demişler sanırım. Hemen yanında Hicaz narı dolu bir kase eşliğinde hüpleteyim. Sağol varol muhterem.
sarkomer, dynamo ve profesör bunu beğendi.
Alt 22.Ekim.2014, 00:46   #3
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1689760
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Ülkemizde ne çizgi romanlar yayımlanmış da haberimiz yokmuş;
meğer, çizgi roman dünyası, hemen aklımıza gelen Teksas, Tommiks, Zagor ve Teks'den ibaret değilmiş.
Teşekkür ediyorum Haluk abi;
yaşattığın tüm güzellikler için sonsuz teşekkürler...
Saygılarımı sunuyorum.

atlas364, dynamo ve profesör bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Ekim.2014, 08:55   #4
Süper Üye

dedo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149606
•Rep Seviyesi :
dedo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond repute

Sayın profesör ;

Tüm olumsuz bildirimlere rağmen ben 3. Sayıdan umudumu kesmemiştim.

Bizim dileğimizi yerine getirdin. Dilerim sana ve çevrene yararı olacak tüm dileklerin gerçekleşir.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.
dynamo ve profesör bunu beğendi.
dedo11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Ekim.2014, 09:40   #5
Süper Üye

dynamo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107745
•Rep Seviyesi :
dynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond repute
Büyük beyaz üstadım haklı,dergi fevkalade güzel ama adı olmamış,zira KOMET ne demek anlamadım ,ilk sayıda soracaktım ama çekindim soramaya....
Elinize sağlık profesör üstadım.
profesör bunu beğendi.
dynamo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Ekim.2014, 10:17   #6

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Aynı isimle yabancı bir çizgi roman dergisi var.
İçeriği bundan farklı ama sanırım onun isminden yararlanmak amaçlanmış.
atlas364, dynamo ve yeryüzü bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Ekim.2014, 11:39   #7
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1620766
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
"Kuyruklu Yıldız" anlamına da geliyor Komet,
aynı zamanda bir ressamımızın da adı Komet

Haluk ağabey bu dergiyi sevdim, renkleri harika,
çizimler, hikaye zenginliği fevkalade "Fevkalade"
kelimesini ilk kez kullandım da, biraz heyecanlandım
Teşekkürler, saygılar ağabey...
atlas364, profesör ve prince bunu beğendi.
Alt 27.Ekim.2014, 01:54   #8
Yeni Üye

sazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 760
•Rep Seviyesi :
sazz is a splendid one to beholdsazz is a splendid one to beholdsazz is a splendid one to beholdsazz is a splendid one to beholdsazz is a splendid one to beholdsazz is a splendid one to beholdsazz is a splendid one to behold
harika paylaşım! çok teşekkürler.
profesör bunu beğendi.
sazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Mart.2016, 00:09   #9
Kıdemli Üye

corner33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 4019
•Rep Seviyesi :
corner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond reputecorner33 has a reputation beyond repute
sayenizde sıcak ve nostaljik bir dergi ile daha karşılaştım.saygı ve şükranla sevgili Haluk abiye ve emeği geçen dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim..
profesör bunu beğendi.
corner33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Mart.2016, 19:51   #10
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1303570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Yayınlanan çizgiler neymiş be diyebiliyorsam,emeğin çoktur üstadım.
Teşekkür ediyorum...
profesör bunu beğendi.
prince isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil