KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 004 (1956)

KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 004 (1956)

Komet

Like Tree40Likes
  • 32 Post By profesör
  • 2 Post By dedo11
  • 1 Post By cngz1
  • 1 Post By sarkomer
  • 2 Post By lenard
  • 1 Post By denizkara
  • 1 Post By dynamo

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20.Ekim.2014, 18:09   #1

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Standart KOMET Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 004 (1956)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sayın sarkomer şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Ekim.2014, 20:27   #2
Süper Üye

dedo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149748
•Rep Seviyesi :
dedo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond repute

Sayın profesör ;

Ben gözden mi kaçırdım? Aradım 3. Sayıyı bulamadım.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

sarkomer ve cngz1 bunu beğendi.
dedo11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Ekim.2014, 21:38   #3
Yeni Üye

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
Alıntı: dedo11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Sayın profesör ;

Ben gözden mi kaçırdım? Aradım 3. Sayıyı bulamadım.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

Ne yazık ki 3. sayı yok bekleyeceyiz Her an bir sürpriz olabilir. Haluk abi teşekkürler
sarkomer bunu beğendi.
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Ekim.2014, 23:19   #4
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1810181
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Birbirinden güzel çizgi romanları içeren harika bir paylaşım;
Sefa Önal'ın harika çizgileriyle Kumru yanında, Devi Kroket, İnci Avcıları, Kit Karson, Jet Gordon, Kansas Kit, Uzun Kulak, Timsah Adamlar Çetesi, Dedektif Mayk, Canavarlar Vadisi ve arka kapakta Galatasaraylı efsane milli futbolcumuz İsfendiyar...
Daha ne olsun;
gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum Haluk bey;
onure oldum, gurur duydum.
Sağlıcakla kalınız.

yeryüzü bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Ekim.2014, 23:29   #5
Süper Üye

dedo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149748
•Rep Seviyesi :
dedo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond repute

Sayın cngz1 ;

Kötü bir haber. Ama bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Umudumu sonlandırmayacağım...
dedo11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Ekim.2014, 02:42   #6
Onursal Üye

lenard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 260249
•Rep Seviyesi :
lenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond repute
Yetmez ama KOMET
bakunin ve yeryüzü bunu beğendi.
lenard isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Ekim.2014, 10:06   #7
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Okumadığımız çizgi roman kalmayacak sayende Haluk abim, çok sağol
yeryüzü bunu beğendi.
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Ekim.2014, 15:19   #8
Onursal Üye

dynamo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107745
•Rep Seviyesi :
dynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond repute
Dedektif Nik mecmuasını gördük.Şimdi Komet içinde Dedektif Mayk ve Dedektif X-9'un maceralarını görüyoruz,elinize sağlık,teşekkürler.
yeryüzü bunu beğendi.
dynamo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Ekim.2014, 12:39   #9
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1756515
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Bugünkü Komet'ime de göz atayım
bakalım, zamanının ötesinde
güzellikteki zengin dergiye .
Sağol üstadım.

Bookmarks

Seçenekler
Stil