Bizans Kapılarında - Ayhan Başoğlu

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Hem tarihimizden, hem de renkli, üstelik ta 1957 tarihli bir bulunmaz hazine. Böyle nadide güzellikleri bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler sayın Kolibri.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Arkadaşlar teşekküre gerek yok.
Bu tür eserlere ilgi duyanları görmek bana en büyük ödül.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Klasik bir Sayın "Kolibri" paylaşımı;
neredeyse bulunamaz çizgiler...
"Temenni ederim ki "Kara Şimşek İstanbul'da, "Egenin Derinliklerinde", "Çin Geceleri" ve "Şehzade Orhan"çizgi romanlarını da Sayın "Kolibri"nin arşivinden okuyabilme şansına sahip oluruz.
Teşekkürler Sevgili dost;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Kaç gündür ne yana baksam Malkoçoğlu görüyordu gözlerim.. Demek keramet bunaymış.. İndirdim çok büyük bir keyifle okudum.. Hatta "Bizansın anaktarlarını" bile farkettim.. Ancak şunu da belirtmek isterim Ayhan Başoğlu çizgileri denmeseydi anlayamazdım.. Bu olağanüstü çizgileri bugüne taşıyıp bizlerle buluşturan kolibri üstadıma çok teşekkür ederim.. Saygılarımla..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Nasıl teşekkür etmezsin değerli dosta.
Böyle muhteşem güzellikteki paylaşımları hangi yayınevinde bulabiliriz.
Tek adres kolibri usta.
Verdiğin emekler ve paylaşım için teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
İlk kadın kimdi? :) Komutanın karısı mı?

1957 yılından, Ayhan Başoğlu imzalı, üstelik renkli bir macera okuyorum ve sorduğum soruya bak.

Renk Dergisi'ni merak ettim elbette. Forumda yok herhalde. Hatırlamıyorum. Onları da görürüz belki bir gün forumda.

Teşekkür ederim, üstadım. Çizgi roman tarihimizle ilgili öğrenmemiz gereken çok şey olduğunu sayende fark ediyoruz.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Malkoçoğlu'nun ayak sesleri duyuluyor bu çizgi romanda
Ayhan Başoğlu, böyle denemelerle sonunda Malkoçoğlu'nu yaratmaya hazırlanıyor besbelli

Sen de olmasaydın bunların hiç birini ruhumuz bile duymayacaktı sevgili dostum, üstadım
Selam ve saygılarımla...

bereket

Kıdemli Üye
30 Haz 2011
207
177
Teşekkür ederim paylaşım için, tarih ve çizgi roman daha çok buluşmalılar...