Kutsal Kervan - Nezihe Araz, Suat Yalaz

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Son düzenleme:

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Arkadaslar maalesef yurtdisindakiler hizliresim ve postimg gibi yerlere yüklenen resimleri göremiyoruz.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Resimleri göremeyenler için haftalık olarak mediafire a yükleme yapabilirim.
Ancak 666kb için küçültme yapmak gerektiğinden, bu şekilde de okumak zor olacağından hızlıresimi kullanmaya devam edeceğim.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,346
65,196
Gazetelerde günlük bantlar şeklinde yayınlanan harika çizgileri
bizlerle buluşturduğun için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum
Kolibri üstadım. Aynı zamanda onlarca güzel paylaşımına da
mesaj yazamadığım için kusuruma bakmayasın. Kutsal Kervan
isimli paylaşımınız 6 mesajdan çok daha fazlasını hak ediyor
bence. Büyük usta Suat Yalaz'ın muhteşem eseri Karaoğlan
sevdalıları, oda tv deki harika yazılarının tiryakileri, hadi
bakalım yollayın mesajlarınızı şu mübarek Ramazan günlerinde,
hem sağdan hem de soldan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Kervan yolda dizilir hocam, diyerek ortamı değiştireyim. :)
Ellerinize sağlık üstadım. Sınavlarım bitene kadar okuyamıyorum bir şey.
Haftaya sınavlardan sonra okumaya başlayacağım inşallah.
Teşekkürler...

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Aslında kervan tamam da, tefrika kültürünü yaşatmak adına böyle parça parça veriyorum sevgili shoryuken.Böylesi benim için daha zor olsa bile...

Bugün gazetelerde tefrika olmamasının bir sebebi de bizlerin her şeye bir an önce kavuşma arzusundan olsa gerek. Eskiden Pazar gününe özel renkli tam sayfa tefrikalar varmış. Maceranın 1 sayfasının devamını okumak için 1 hafta sabır ve merakla bekleyebiliyormuş insanlar.

Tamam gazeteler çizgiroman yada kitap versin ama tekmili birden gazetenin yanında ilave olsun diyoruz.

Gazete kağıdından kim okuyacak,kuşe kağıda olsun. Ama kuponla uğraşamam hemen olsun, ana bayie gidemem gazetenin içinde gelsin, fazladan ücret vermem, gazete fiyatına dahil olsun diyoruz.

Forumda, cilalanmış paylaşım olduğunda neden ham taraması yok, ham tarama olduğunda beğenmeyip ,bir hayırseverin cillop gibi yapmasını istediğimiz gibi...

Fazla mı doyduk yoksa, bilmem ki...

Selam ile.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Üstadım çok teşekkür ederim. Hepsine bir seferde kavuşmak daha iyidir, değildir bilmem ama eseri bu şekilde paylaşmanız hoşuma gitti.

Elinize sağlık!

ÖrümcekMen

Kıdemli Üye
2 Haz 2018
140
120
Teşekkürler. Ramazan evlerimizi, gözlerimizi ve gönüllerimizi de bereketlendirsin inşaALLAH her şeye egemen Rabbimiz her daim iman ve tevhid üzere bizleri nimetlendirsin. Ömrümüz bayrama dönsün saygılar

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
602
1,258
Gerçekten böyle mübarek günlere yakışır çok güzel bir paylaşım olmuş
sayın Kolibri, üstadımızın ellerine sağlık devamını merakla bekliyorum
çok çok teşekkürler saygılarımla.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Anonsta 27 Ağustos günü başlıyoruz diye yazıyor fakat senesini yazmıyor. Belli ki bir Ramazan ayında neşredilmiş olmalı bu tefrika. Ben de araştırdım ( ) 27 Ağustos'un Ramazan başlangıcı olduğu tarih 1976 yılıymış ve günlerde de Cuma. Saın Kolibri de aynı duşarlılıkla Ramazan ayının ilk gününde tefrikaya başlamış. Paylaşım için teşekkürler