Kolibri Çizgi Özel Dergisi - Sayı 01

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,837
Fatih İstanbul

Vaktinde 24 sayı hazırlayıp paylaştığım,buram buram amatörlük kokan nostaljik çizgiroman dergilerimin ilkini tekrar paylaşıyorum.
İçinde bir West macerası olan Meçhule Doğru,Gaston, western çizgiroman Şanslı Bir Adam, Küçük Panço, William Phips, İsmet Kırdar'ın çizdiği Plevne Gazileri, Agatha Christie çizgiromanı Köşkün Gizemi, Alev ile Ateş, Avcı bulunmakta.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,994
83,706
Kasımpaşa
Sevgili dostumsenin yaptığın dergilere zamanında ulaşamayan onlarca üyemiz vardır, birde yeni üyeler var...
Bu güzel çalışmalardan herkes yararlansın, güzel bir arşiv olsun.
Teşekkürler.

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
524
646

vaktinde 24 sayı hazırlayıp paylaştığım,buram buram amatörlük kokan nostaljik çizgiroman dergilerimin ilkini tekrar paylaşıyorum.
Içinde bir west macerası olan meçhule doğru,gaston, western çizgiroman şanslı bir adam, küçük panço, william phips, ismet kırdar'ın çizdiği plevne gazileri, agatha christie çizgiromanı köşkün gizemi, alev ile ateş, avcı bulunmakta.

bunu zamaninda senin blog dan indirmiştim ...güzel bir nostalji oldu ...ellerine gozlerine saglik..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Sevgili Kolibri dostumuza bu değerli paylaşımı için çok teşekkür ederim.
Özel olarak derlenmiş bana göre harika bir çalışma....
Bana Çocuk dergilerinde ki yayın formatını hatırlattı ve çok mutlu oldum açıkçası.
Keşke "DİYAR ÇOCUK" bir an önce yayın hayatına girse.
Sürpriz çizgi romanlar karikatürler yazılar haberler ile 2018 yılında en azından bir denense.
Elimizde devasa bir çizgi roman arşivi varken çizgi açısından sorun olmaz kanaatindeyim.
Bizden sonra ki kuşaklar için en azından böyle bir dergi çalışması hayati önem arzediyor kanısındayım.
Kolibri dostumuz tek kişilik bir ordu gibi kendisini her zaman takdirle karşılıyorum.
Selamlar.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,034
Mersin
vavvv, ben bunu kaçırmışım ama şimdi okuyacagım, emek zahmet ve alın teriyle hazırlanmış bu eser için teşekkürler