Leylek Hakan - Mıstık

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Masal güzel gidiyor.:)
Harikasın üstadım.Çok teşekkür ediyorum...

40 lı yılların sonundan bir masal uyarlaması.

Bir zamanlar 23 sayı hazırladığım Kolibri Çizgi Özel'in 24.sayısı için derlemiştim.Kısmet bu güneymiş.

Özellikle o dönem tarih paylaşımlarının hastasıydım üstadım.Normal şartlar da tarih çok ta ilgi alanıma girmiyor..Kim bilir belki bir gün tekrardan devam edersin...

Son düzenleme:

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Özellikle o dönem tarih paylaşımlarının hastasıydım üstadım.Normal şartlar da tarih çok ta ilgi alanıma girmiyor..Kim bilir belki bir gün tekrardan devam edersin...

O zamanlarda her ay yeni çıkan dergilerden 10-15 kadarını alır, 3-4 tarih dergisinden seçtiğim bölümlerden Kolibri Tarih, diğerlerinden Kolibri Magazin dergilerini hazırlardım. Ayrıca bir de Kolibri Özel çizgiroman dergisi yapardım. Çok zahmetli olsa da bunları hazırlamaktan büyük zevk alırdım.

2000 li yılların başlarında maximumbilgi diye bir site vardı.
Ayın dergilerinden seçmelerin bulunduğu 50 sayfadan az bir dergi üyelere sunulurdu. Bir de haftada 1 e-kitap tarayıp paylaşırlardı. Bunun için aylık ciddi sayılabilecek bir abonman parası öderdik.
Buna rağmen ilgi hayli fazlaydı. Zira henüz taranmış kitap paylaşılan forumlar yoktu.
Ben dergiler bayide satıldığı gün taptaze paylaşırken bu sitede ay sonuna doğru e-dergi verilirdi.

Tekrar o günlere dönmem çok zor sevgili dostum.Zaman neler gösterir bilinmez tabii...