Bıçakçı Petri

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Hele bir okuyup aslını neslini görelim..
Gerçi sağ üst köşede ne olduğu yazıyor..
Vardır elbet bir hikmeti..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Haluk abimiz eminim bu konu hakkında çok şey söyleyebilirdi.
Ben sadece önemli tarihçilerimizden biri olduğunu biliyorum.
Şahane adamsın Ahmet kardeşim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,581
Benim çizgi roman yapılması için hazırladığım Galata Canavarı senaryom var. Ben de kendi çalışmam için Koçu'nun tefrikalarından yararlanmıştım. Hatta Ocak ayındaki toplantımızda çizgi diyarı dostlarına tarihimizdeki bu ilk seri katilden bahsetmiştim. Bu nadide paylaşım için çok teşekkür ederim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çizgi dünyasının " Profesörü " için çok değerli olan bir paylaşım.
Erken bir kaybın şoku içindeyiz hala ne yazık ki.
Onunla her şey daha farklıydı.
Olgun değerli ve yardımsever her konuda destek mümtaz bir kişilikti.
İstisnasız neredeyse her paylaşımdan sonra mutlaka özelden mesaj yazardı.
Uzun yorum yazılarından sonra bile mutlaka özelden mesaj atarak kendi adıma beni çok mutlu ederdi.
Yeri doldurulamaz çok sevdiğim hiç tanışmadığım ancak 40 yıllık bir dost olarak gördüğüm sevgili " Profesör " ün kaybı beni en derinden sarsmıştır.
Halende bir şeylere devam ediyorsam emin olun onun bıraktığı izleri takip etme kararımdan dolayıdır.
Profesör öyle bir insandı benim için işte.Ben kendi adıma aileden birini kaybettim.
Çoğu zaman bir çok dost arasında olduğumu bilsem de kendimi yalnız hissediyorum elimde olan bir şey değil.
Şunu her zaman biliyordum o halleder nasıl olsa o bulur nasıl olsa o bir şekilde yanımızda işte.
Özel bir insan dost bir insan güzide bir insan benim için içtenlikle sevdiğim paylaşım ruhunun zirvelerinden muhteşem insan.
Ne sigarasına ne de çizgi romanına dokunamadı kimse ama o insanlığıyla koşulsuz sevgi ve dostluğu ile yüreklerimize dokundu.
Çok üzgünüm.....
Onun özel olarak istediği bir tefrika.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.