Hazreti Muhammed - Münif Fehim

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul

Büyük Ressam Münif Fehim'in 70 yaşında aşk ve şevle çizdiği Hz.Muhammed çizgiromanı Günaydın Gazetesinde tefrika edilmiştir.

Devamı olan Hz.Muhammed'in Savaşları ve Hz.Muhammed'in Ufulü bölümlerini de fırsat bulursam paylaşacağım.

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Yabancı çizgiromanların kuşkusuz kendince seveni vardır elbet ve neden seviyorsun diye laf bile söylenemez...Ben nacizane bu bizden kareleri daha çok seviyorum hele birde böylesi gün yüzüne çıkmayanları .Kendinizi özlettiniz üstad.teşekkürler buna ve gelmesini beklediklerime...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Harika çizgiler ve mükemmel bir düzenleme...
Roman tarzına göre kıyaslandığında çizgi roman olarak okunması daha keyifli ve gerekli olan nadide bir eser...
Ne kadar teşekkür edilse azdır;
ellerinize, gözlerinize sağlık Sayın "Kolibri"...
Devamını da naçizane bekliyoruz artık...
Saygılarımla...

52308R.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
Değerli kolibri,hoş geldin.
Paylaşımlarını özlemiştik.
Kolibri ismi duyulunca ilk akla gelen Malkoçoğlu'dur.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
teşekkurler üstad güüzel paylaşımınız arşivimizde yerini aldı ertuğrul abimin dediği gibi bende diyorum Malkoçoğlunu bana sevdiren insan...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Sevgili Kolibri galiba 3 seriden oluşuyor, biraz daha bilgi verebilir misiniz? Üstün emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Sevgili Kolibri galiba 3 seriden oluşuyor, biraz daha bilgi verebilir misiniz? Üstün emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Diğer konuda bilgi vermiştim.
Sonraki bölümler Hz.Muhammed'in Savaşları ve Ufulü forumda paylaşılmıştır.
İlginiz için hepinize teşekkür ederim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Sayın Erimin çizgileri çok güzel döktürmüş. Bu güzellikleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Kapaksız çizgi roman olmazdı, bende bir kapak uydurdum. Gerçi sadece isimler yazdım, resmi temizleyip birleştirdim.

Kapakta sizin adınız yok ama paylaşımınız kendi çizgi klasöründe mevcuttur.

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Münif Fehimden Allah razı olsun..Dünyanın en önemli işlerinden birini yapmıştır... Allahümme Salli âla Muhammed..