Jihad 02 -Reincarnation

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
Son düzenleme:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Henüz okumamış olsam da bir göz atma fırsatı buldum. Çizgiler çok ilginç. Sanki tek değil iki ayrı çizer tarafından resimlenmiş gibi farklı karakter ve görsel anlayışla kağıda aktarılmışla. Hafif bir Moebius havasına, bir o kadar hafif bir Druillet esintisi eşlik ediyor sanki... İlk fırsatta, okuyacağım..

Çalışmanız için çok teşekkür ederim..

veryabsurd

Çeviri & Balonlama
3 Ara 2014
461
5,756
Elinize sağlık. Bu haliyle pdf ten jpg ye çevirmede fontlar convertsiz olduğundan sorun yaşadım ben de. PowerPoint dosyanızı nasıl cbr yapabileceğinizi anlatayım.

Dosya>Farklı Kaydet seçeneğinden "JPEG Dosya Değişim Biçimi (JPG)" yi seçin ve Kaydet'e basın. Açılan pencereden "Tüm Slaytlar" butonuna basın. Oluşan klasör içerisinde tamamını resim olarak kaydedecektir. Sonra o resimlerin hepsini sıkıştırın. rar olarak sıkıştırırsanız uzantısını cbr, zip olarak sıkıştırırsanız da cbz olarak değiştirin.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Powerpointten siz normal pdf olarak alın, sonra pdf to jpg diye bir program da var, online çeviren siteler de var, bu şekilde resimleri alıp sonra rarlayıp veya zipleyip uzantısını cbr yaparsanız bu şekilde kalite kaybına uğramazsınız.

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
pdf formatında 37 mb. olan dosya boyutu, cbr yapıldığında 9,5 mb.düşürüldüğünden dolayı görüntü çözünürlük kalitesi epey düşmüş. Elinize Emeğinize sağlık.
Bir arkadaşın önerdiği yöntemle cbr yaptım. Powerpointten veri kaybı olmadan cbr yapmanın başka kolay bir yolu var mı bilmiyorum.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,981
8,393
Bir arkadaşın önerdiği yöntemle cbr yaptım. Powerpointten veri kaybı olmadan cbr yapmanın başka kolay bir yolu var mı bilmiyorum.

convertio programını, Google chrome'ye eklenti yaparak kullanıyorum. Buradan pdf dosyasını diğer uzantılara çevrilebiliyor. Büyük emekleriniz için size tekrar tekrar teşekkür ederim.