Jihad 01 -The Horde

Jihad 01 -The Horde

koftielma

Like Tree146Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22.Şubat.2021, 01:22   #1
Çeviri Balonlama

koftielma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 45010
•Rep Seviyesi :
koftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond repute
Pdf Jihad 01 -The Horde
Jihad 01 -The Horde
Geleceğin yöneticilerinin geçmişin hayaletlerinin peşinde avlandığı, politika ve bilim kurgu dünyasını harmanlayan bir çizgi roman.
Üç bölümden oluşan eserin birinci bölümü, elli sayfa.
1206 yılında Cengiz Han ve Altın Orda, sadece 150.000 adamla Pasifik Okyanusu'ndan Hazar Denizi'ne kadar muazzam bir bölgeye hakim oldu.
2040 yılında, son Rus diktatörünün benzersiz bir arzusu var: Cengiz Han'ın ve Altın Orda'nın ruhunu bu kez Pasifik Okyanusu'ndan Atlantik'e uzanan bir imparatorluk yaratmak için uyandırmak.
Bunu yapmak için, gizli servisi, kötü şöhretli fatihin en son reenkarnasyonunun cesedini bulmalıdır.
Yolları, kendi mistik arayışında nükleer bir katliamdan kurtulan son Çeçen ile kesişecek.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ukraynalı sanatçı Igor Baranko tarafından harika bir grafik olgunluğunda yazılmış ve resimlenmiş.
Tarafımdan sizin için çevrildi ve balonlandı. Beğenmeniz dileğiyle. Keyifli okumalar.

Konu koftielma tarafından (26.Şubat.2021 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.
koftielma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 01:33   #2
Çeviri Balonlama

veryabsurd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90014
•Rep Seviyesi :
veryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond repute
Eline sağlık. cbr olarak da paylaşabilirsen çok güzel olur.
Beymelikli18, turhal ve DryKleon bunu beğendi.
Alt 22.Şubat.2021, 01:48   #3
Süper Üye

haziran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10105
•Rep Seviyesi :
haziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond reputehaziran has a reputation beyond repute
Ellerinize sağlık konusu çok ilgi çekici, bende cbr olarak paylaşmanızı rica ederim.
turhal ve DryKleon bunu beğendi.
haziran isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 02:05   #4
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1320861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Sıra dışı ve çok keyifli bir tanışma oldu...
Çok beğendim.
Çizgi romanı bu yüzden beğeniyorum.
Teşekkürler.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 02:48   #5
Yeni Üye

hal,t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 17
•Rep Seviyesi :
hal,t is on a distinguished road
abi merhaba ben bu çizgi romanları nasıl indiricem yardımcı olabilir misiniz
hal,t isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 05:15   #6
Onursal Üye

aksamsefasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 585514
•Rep Seviyesi :
aksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond repute
İnsanlar emek sarfedip paylaşım yapıyor. Bir zahmet birkaç saniyenizi ayırıp da kendiniz cbrye çevirin arkadaşlar.Biraz emeğe saygı lütfen.
Paylaşım için teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık.
aksamsefasi isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 09:46   #7
Çeviri Balonlama

veryabsurd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90014
•Rep Seviyesi :
veryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond reputeveryabsurd has a reputation beyond repute
Alıntı: aksamsefasi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İnsanlar emek sarfedip paylaşım yapıyor. Bir zahmet birkaç saniyenizi ayırıp da kendiniz cbrye çevirin arkadaşlar.Biraz emeğe saygı lütfen.
Paylaşım için teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık.

Bu dosyanın içeriğini bilmeden böyle bir cevap yazmışsınız belli ki.

Eklenen pdf dosyası büyük büyük ihtimal Illustrator ile hazırlanmış. Yazılar convertlenmeden o şekilde pdf olarak kaydedilmiş.

Bu dosyayı öyle üç beş saniyede bozmadan, kayıpsız bir şekilde cbr yapamazsınız.
Gabby, Beymelikli18, turhal ve 2 kişi bunu beğendi.
Alt 22.Şubat.2021, 11:29   #8
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Emeğinize sağlık .Barankonun eserlerini seviyorum.Umarım devam edersiniz hem seçimleriniz hem çeviri-balonlama gerçekten güzel.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 13:51   #9
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
koftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond repute
An altta link var onu tıklayın.
koftielma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Şubat.2021, 13:53   #10
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
İmkansızlıklarla beraber tamamen amatör hevesle yapıyorum. Devam etmeyi umuyorum.

Bookmarks

Seçenekler
Stil