Jihad 01 -The Horde

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
Jihad 01 -The Horde
Geleceğin yöneticilerinin geçmişin hayaletlerinin peşinde avlandığı, politika ve bilim kurgu dünyasını harmanlayan bir çizgi roman.
Üç bölümden oluşan eserin birinci bölümü, elli sayfa.
1206 yılında Cengiz Han ve Altın Orda, sadece 150.000 adamla Pasifik Okyanusu'ndan Hazar Denizi'ne kadar muazzam bir bölgeye hakim oldu.
2040 yılında, son Rus diktatörünün benzersiz bir arzusu var: Cengiz Han'ın ve Altın Orda'nın ruhunu bu kez Pasifik Okyanusu'ndan Atlantik'e uzanan bir imparatorluk yaratmak için uyandırmak.
Bunu yapmak için, gizli servisi, kötü şöhretli fatihin en son reenkarnasyonunun cesedini bulmalıdır.
Yolları, kendi mistik arayışında nükleer bir katliamdan kurtulan son Çeçen ile kesişecek.

Ukraynalı sanatçı Igor Baranko tarafından harika bir grafik olgunluğunda yazılmış ve resimlenmiş.
Tarafımdan sizin için çevrildi ve balonlandı. Beğenmeniz dileğiyle. Keyifli okumalar.

Son düzenleme:

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
İnsanlar emek sarfedip paylaşım yapıyor. Bir zahmet birkaç saniyenizi ayırıp da kendiniz cbrye çevirin arkadaşlar.Biraz emeğe saygı lütfen.
Paylaşım için teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık.

veryabsurd

Çeviri & Balonlama
3 Ara 2014
456
5,715
İnsanlar emek sarfedip paylaşım yapıyor. Bir zahmet birkaç saniyenizi ayırıp da kendiniz cbrye çevirin arkadaşlar.Biraz emeğe saygı lütfen.

Bu dosyanın içeriğini bilmeden böyle bir cevap yazmışsınız belli ki.

Eklenen pdf dosyası büyük büyük ihtimal Illustrator ile hazırlanmış. Yazılar convertlenmeden o şekilde pdf olarak kaydedilmiş.

Bu dosyayı öyle üç beş saniyede bozmadan, kayıpsız bir şekilde cbr yapamazsınız.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
Emeğinize sağlık .Barankonun eserlerini seviyorum.Umarım devam edersiniz hem seçimleriniz hem çeviri-balonlama gerçekten güzel.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
434
1,516
internetten pdf to jpg yazıp program buldum. Bu programla zip olarak indirdikten beymikli üstadın programı ile cbr ye çevirdim. Yaısını okudum. Bazı yazıları (gülme gibi) oduğu gibi bırakmışsınız. Zorluk olmayacaksa kullandığınız fontla yapmanızı rica ederim.

Çok ilginç ve çevirmek için çok iyi bilgi birikimi olması gereken bir hikaye. Çevirinize ve font seçiminize bayıldım. İlgi ile yarısına kadar okudum. Devamı akşama. Lütfen devam edin. Ben çok beğendim.

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
Bilgisayarla otuzundan sonra tanışmış, emekliliği gelmiş bir devlet memurundan paint ve powerpoint marifetiyle ancak bu kadar...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,333
hiçbiryerde :)
Ben de şu anda büyük bir ilgiyle
okuyorum. 25. sayfadayken :),
yorumumu şimdiden yazmak istedim.
Ben de çok beğendim çeviri ve
balonlamayı, hiç de öyle amatörce
görünmüyor. Gayet güzel. Böyle
özel çalışmalarınızı şimdiden keyifle
bekleyeceğim.
Çok teşekkür ederim, sevgi ve saygılarımla.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Çok güzel ve enteresan bir çalışma, Humanoids'in yayınlarını her daim beğenmişimdir.. Teşekkürler, Saygılar!

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,246
3,523

Arkadaşımızın emeğine saygım ve minnettarlığım sonsuz çok büyük bir iş yapıyor bizler için karşılık beklemeden ama yapmasını bilsem zaten RİCA etmem, kendim yaparım. Lütfen laf sokmak için ileti yazmayınız.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Sunum çok güzel, hikaye çok güzel... bize de indirip okuması kalmış. Çok teşekürler emekleriniz için.