KIZILTUĞ Haftalık Mecmua Sayı 07 - 25.07.1967 (Yeniden Düzenleme)

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
h8ubm.jpg

Bay_X'in Arşivinden

Kızıltuğ, Sayı: 07
25 Temmuz 1967

Bay_X'in ricası üzerine makine hâlâ sıcak ve ayarlarımız tazeyken bu sayının da düzenleme çalışmasını yaptık.

Farklı bir başlık açmam gerekip gerekmediğini kestiremediğim için ilgili konuya ekliyorum. Sanırım Yöneticiler gerekeni yapar.

Arşivini açtığı ve bulunması çok güç bu yayını tekrar kazandırdığı için Bay_X'e çok çok teşekkür ederim.​

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Sayın İlhan Tok'un arşivi derken
şimdi de sevgili Bay_X'in arşivi çıktı.
Ne mutlu bizlere
iyi ki varsınız, hakkınızı helal edin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostlar;
bu çalışma özgün bir çalışma bu nedenle ayrı bir başlık altında açmak daha uygun gibi geldi bana..
Ancak diğer mesajı da silmiyorum, altına gelen yorumlar ve beğeniler kaybolmasın istiyorum. Sayın abartman biraz abartıp kalite çıtasını çok yükseğe çekti.. Zamanla bizde umarım bu kaliteyi tuttururuz. Sağolunuz.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Sayın abartman biraz abartıp kalite çıtasını çok yükseğe çekti.. Zamanla bizde umarım bu kaliteyi tuttururuz.

Estagfurlah Savok. Forumun her yeri ciddi anlamda tatmin edici işlerle dolu. Zaten öyle olduğu için elinden gelenin iyisini yapmak istiyor ya insan.

Konuyu yeni başlığına taşıdığın için ayrıca teşekkür ederim.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Bay X Dostumuzun arşivinden başımız döndü arşivini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederim sağolun Abartman ve Bay X