Kızılmaske Tay Yayınları Süper Albüm 2. Seri Sayı 34 - Kula-Ku'nun Kraliçesi

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
resim0clc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Gece yarısı olunca albayımız ortaya çıkıyor
huylanmaya başladım
yoksa albay bir geceyarsı yaratığı mı?
Ama olsun yine de bizim yaratığımız..
Fakat tarama yaparken
ters çevrilmiş kitabı tam bastırmadıkça
pek güzel bir tarama olması biraz zor.
Yine de teşekkürlerimle..

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Gece yarısı olunca albayımız ortaya çıkıyor
huylanmaya başladım
yoksa albay bir geceyarsı yaratığı mı?
Ama olsun yine de bizim yaratığımız..
Fakat tarama yaparken
ters çevrilmiş kitabı tam bastırmadıkça
pek güzel bir tarama olması biraz zor.
Yine de teşekkürlerimle..

bundan 10 yıl önce eski kitaplarımı 10 arlı ciltletmiştim. her bir cilt 1000 sayfayı geciyor. bastırsamda anca bu kadar olabiliyor maaleseff.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Farkettim
Ama kişisel olarak cilt olayını pek benimsemiyorum
kitabın özgün yapısını bozuyor düşüncesindeyim..
Fakat bu taramaların kötü olduğunu göstermez.
Beğeniyorum.
Saygılarımla..

delboj

Yeni Üye
23 Tem 2009
47
35
I don't understand something. In Kızılmaske Süper Albüm 33 started story "Şımarık Prenses", but in issue 34 is Kula-Ku’nun Kraliçesi without beginning. And also story "Büyük Soygun", published in Kızılmaske Süper Albüm 32. Or I have wrong informations?

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
I don't understand something. In Kızılmaske Süper Albüm 33 started story "Şımarık Prenses", but in issue 34 is Kula-Ku’nun Kraliçesi without beginning. And also story "Büyük Soygun", published in Kızılmaske Süper Albüm 32. Or I have wrong informations?

what ? please turkish

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Sevgili Albay50, artık bu sitenin kıdemlisi oldunuz.
Değerli katkılarınızın devamını ümid ediyoruz.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
what ? please turkish

immmmmmmzaaaaaaaattttttttttttt yokmu ingilizce bilen biri. hemen çevirden çevirmeye çalıştım türkçeyide unutacaktım nerdeyse

apollo1967

Yeni Üye
26 Eyl 2009
79
15

Dostumuz demeye calisiyor ki . " Anlayamadigim bir sey var. Kizilmaske Super Album 33 "Simarik Prenses " macerasi ile basladi , ancak Album 34 de baslangici olmayan Kula-Ku nun Kralicesi var .Ve ayrica Super Album 32 de 'BUyuk Soygun" Macerasi basilmisti. Yoksa bendeki bilgiler yanlismi ?

ne dersiniz albayim ? arkadas nerde olayi kaciriyor ?

Selamlar

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
olayı çözdüm , 33 . sayıyı indirdim. galiba 2 farklı seri var. benim yüklediğim 34. sayı 2000 tl lik olan seri. sitedeki 33. sayı ise 500 tl lik seri. ama hangi seri doğru onu bilmiyorum. belki linkler yanlış yerlere konulmuş olabilir. yöneticiler daha iyi bilir. evet, şimdi arkadaşın sorusunun cevabını alması için bunu ingilizceye çevirecek bi hayırsever aranıyor.

apollo1967

Yeni Üye
26 Eyl 2009
79
15
No problem

Dear Delboj ,
I am just trying to translate the explanation of our uploader friend. Looks like there is a classification problem . The issues you are talking about are from different series . Just try to compare the price tags of books you will see the difference if there is no more indicator about their printing date etc. As I personally did not see all the books you are talking I am not in the position to be able to tell which issue belongs to which series . But uploader friend says they should not be sequential because of the price tags. I hope , our moderators will consider this and take the required action.

Regards

please feel free if you have further questions.

Sevgili Delboj ,

Dosyayi yukleyen arkadasimizin aciklamasini tercume etmeye calisiyorum sadece. Gorunus o ki, bir tasnif problemi var . Hakkinda konustugun sayilar degisik serilerden.
Eger baski tarihini vs gosteren bir sey yoksa , sadece kitaplarin fiyat etiketlerini karsilastir farki goreceksin. Sahsen , hakkinda konustugun butun sayilari gormedigim icin hangi sayinin hangi seriye ait oldugunu soyleyebilecek pozisyonda degilim. Ancak , yuklemeyi yapan arkadasimiz , fiyat farki nedeniyle ardisik olmamalari gerektigini soyluyor . Umarim moderatorlerimiz bunun uzerinde durup geregini yapacaklar,

Saygilar
Baska sorun varsa cekinme:9:9:9
Moderatorlere saygilar

delboj

Yeni Üye
23 Tem 2009
47
35
Thanks. It seems that issues from one series have issue number printed in red color. Another series is in black color. Do you know what series was the first?

Of these covers, only issue 17 is in red

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Liste sıralamasına bir ara el atma uyarısında aldık. Güzel işle oluyor güzel. Takipçi dostlarımız sınırlarımızı aştı. Bu arada paylaşıma kucak dolusu teşekkürler...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Liste sıralamasına bir ara el atma uyarısında aldık. Güzel işle oluyor güzel. Takipçi dostlarımız sınırlarımızı aştı. Bu arada paylaşıma kucak dolusu teşekkürler...

bu yöneticilerinde iğne atılsa haberi oluyor. :D ben bile actığım konuları takip edemiyorum. tesadüf denk gelirse görüyorum. kim ne yazmış ne demiş, siz bütün üyelerin bütün mesajlarını takip ediyorsunuz , hiç birşey atlamıyorsunuz. ceeee eeee desem kime dedin diye mesaj gelecek:Ğ

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
bu kitabı ben niye görmedim.albayım taramış.
hemen ilave edeyim.kızıl maske.teşekkürler.