Kızılmaske Tay Yayınları Süper Albüm Sayı 003 - Esir Tüccarları

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
Tarama(lar) bana ait değildir. Düzenleme bana aittir.

ZDXtyC.jpg
kqizBH.jpg

Kogwv7.jpg
EZz3ct.jpg

Notlar : Değerli dostlar, düzenlemelerini yaptığım serilerde, işlediğim taramalar genelde bir kişiye ait değil. Mesela bir sayfadaki okunamayan bir konuşma balonunu (aynı maceranın olduğu) başka bir seriden alıyorum. Hatta bu bir kare veya sayfa bile olabiliyor. İnanın çok uğraştırıryor. Bilmenizi istedim. Bu sayının düzenlemesi tam 4 gün sürdü. Amacım "cillop" gibi bir arşiv. Saygılar.

Son düzenleme:

boga

Onursal Üye
27 Kas 2010
184
2,316
Elinize sağlık,
Sayenizde hem arşiv yenileniyor hemde yeniden okuma fırsatı buluyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Gerçekten çok özverili çalışmalar ve sonunda güzel, okunabilir, arşiv yapılabilecek kitaplar. Emek büyük. Teşekkürler, sevgili, Oktay.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Oktay üstadım bu kalitede
düzenlemelerle bu kitapları
okumak bizler için bir şans.
Bunun için tecrübenizle,
emeklerinizle kitapların
okumak isteyen herkese
en güzel şekilde ulaşmasını
sağlıyorsunuz. Elinize, gönlünüze
sağlık, selam ve sevgilerimle.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili arkadaşım oktay "cillop" gibi bir paylaşım denilince aklıma gelen ilk isimlerden biri sensin. Adın benim için kalite ile özdeşleşti neredeyse. Senin yaptığın paylaşımları gözü kapalı indirip hemen arşive atıyorum. İyiki varsın, her şey için çok çok teşekkürler.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,103
Verdiğiniz emeklerin karşılığı bizden gelen sadece bir teşekkür.Ellerinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Oktay üstadımın arşivlerimizde tuttuğumuz eserlerin niteliğini arttırmak adına yaptığı tüm çalışmaları, gösterdiği özveriyi büyük bir saygıyla takip ediyorum. Mesajında işaret ettiği üzere işin kolayına kaçmak varken en güzel sayfaları seçmek üzere değişik serileri incelemesi gerçekten takdire şayan.

Teşekkürler, üstat.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Emekleriniz için çok teşekkür ederim sevgili Oktay_İzm.
Düzenlemelerin ne kadar baş belası ve zor olduğunu damdan düşen biri olarak çok iyi biliyorum.
Birde sizin gibi mükemmel çalışmalar sunan , sanat eseri haline getiren insanlar açısından düşünmek bile istemiyorum.
İçinize sinmeyen hiç bir çalışmayı paylaşmadığınızı çok iyi biliyorum.
Tekrar teşekkür eder ve sizlere minnettar olduğumu belirtmek isterim.