KIZILMASKE Fasikül Seri 017 Haydutlar Okulu

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,997
file
file

file
file

Sitemiz her geçen gün dahada büyümekte,öyleki Avrupa ve amerikadanda üyelerimiz var.

kızılmaske tüm paylaşımlarımızı takip ediyor ve aslan şükür kapakları sitelerine türkiye bölümüne bilgi amaçlı yüklüyorlar.
16.fasikül kapağı eklenirker kısa bir süre içinde 17.sayı kapağıda eklenektir.Kendilerine bu itinalı çalışmalarından dolayı bizlerde teşekkürler ediyoruz.

17.Fasikül paylaşımı alt linktedir. Keyfli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,871
52,410
Kendi Koltuğunda
İnanki fasiküllerin kapaklarının bambaşka bir tadı var okumadan bile baksak kapağına bu diyardan alıyor bizi taaa çocukluğa kadar gidiyoruz
Muhteşemsin üstadım teşekkürler

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
Kızılmaske'nin en sevdiğim maceralarından biri : The Hanta Witch (Hantalı Büyücü)... Teşekkürler Vefalı Üstad.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,431
hiçbiryerde :)
17. fasikülün kapağı eklenmiş bile:)
Ağabey her zamanki gibi çok değerli
serileri yüklenip sabırla işliyorsun, hakkın
ödenmez. Selamlar, sevgi ve saygılar...

.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Hüseyin abi görüyorsun ya, nerelerden ilgi duyuyorlar..
Niye mi yazdım?..
Zagorları da takip edenler vardır muhakkak..
Teşekkürler, saygılar..

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,997
Hüseyin abi görüyorsun ya, nerelerden ilgi duyuyorlar..
Niye mi yazdım?..
Zagorları da takip edenler vardır muhakkak..
Teşekkürler, saygılar..

Sevgili savaş samimiyetle yazıyorum çizgidiyarını sevdiğim gibi sanada saygı duyuyorum :) Zagor paylaşımları 465 fasikül kızılmaskeler 295 fasikül tahmini süre kızılmaskeleri aradan çıkartıp zagorlara başlıyacağım.Zagor paylaşımları için gerçekten istek çok,bana zaman tanıyın sıradan paylaşım yapmak istemiyorum dikkat edersen düzenlemelerede çok özen gösteriyorum.Zaten bu taradığımız paylaşımlar bizden sonraki nesillere kalacak.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Sevgili savaş samimiyetle yazıyorum çizgidiyarını sevdiğim gibi sanada saygı duyuyorum :) Zagor paylaşımları 465 fasikül kızılmaskeler 295 fasikül tahmini süre kızılmaskeleri aradan çıkartıp zagorlara başlıyacağım.Zagor paylaşımları için gerçekten istek çok,bana zaman tanıyın sıradan paylaşım yapmak istemiyorum dikkat edersen düzenlemelerede çok özen gösteriyorum.Zaten bu taradığımız paylaşımlar bizden sonraki nesillere kalacak.

Yaşaa sen kardeşim önce kızıl diyorsun yaa sen çok yaşa.