KIZILMASKE Fasikül Seri 015 Deniz İlahı

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
file

295 Sayı sürecek olan kızılmaske fasikül serinin karton kapaklı 15 adedini tamamladık.Bir sonraki paylaşımımız futbol yıldızları posterleri ile devam edecek.Onaltıncı sayımız henüz hiçbir sitede paylaşım görmedi.Kımetse yarın.KEYFLİ OKUMALAR.

016.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,187
8,070
Harikasınız....
Ellerinize ve emeklerinize sağlık VEFALI dostum.
Selamlar....
HACILI

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Sıralı paylaşımlar için teşekkürler Hüseyin abi.

Onaltıncı sayımız henüz hiçbir sitede paylaşım görmedi.Kımetse yarın.KEYFLİ OKUMALAR.
295 sayının tamamını taradım fakat senin paylaşım listene müdahale olmasın diye ellemiyorum. İlk seri ciltlerinde taramasının %75 tamamlandı senin fasiküllerin arayı biraz daha açması ile paylaşıma açarız.:)

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
Cilt (albüm) paylaşımlarının da tadı bir başka olacak..! Katkısı olan/olacak herkesin emeğine, yüreğine sağlık ... Arayı lütfen fazla soğutmayalım :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Artık çifter geliyor galiba güzeell çok sevindim buna vefalı kardeş allah seni kazadan beladan korusun veren yüreğin dert görmesin.Palio kardeşe de selamlar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Ne kadar güzel yorumlar 295 adet fasikül taramasını yapacağını söyleyen Hüseyin Abi, belli bir fasikül paylaşımından sonra Cilt taramalarının paylaşımını yapacağını ve fasikül taramalarının elinde olduğu halde bir büyüğümüzün paylaşım konusuna müdahil olmamak için onu beklediğinin yazılması, bunlar bence çok güzel hareketler.

Bu SAYGI'nın, tanımasakta, görmesekte DOSTLUĞUN göstergesi benim açımdan.

Bir zamanlar taranacak kitap çizgi kalmadı diyenlere bence bunlar kapak olmalıdır. Çizgi bitmez, habire taranacak çevrilecek bir şeyler çıkıyor insanın karşısına.

Tüm dostlara teşekkürlerki canı gönülden.

Abi paylaşımarın ve kapakların güzelliği beni cezbediyor, devamını ve konularının takipçisi olduğumu ve olacağımı, bazı paylaşımlarına yorum yapamamamın ezikliğini de yaşadığımı lütfen bil. Saygılar.