Kızılmaske Tay Yayınları Fasikül 1.Seri(150 Kuruş-5 Lira Arası) 141-Bengali Yıldızı

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

phantom bu sefer de bir mücevher hırsızının peşine düşüyor.

Eksik sayfa var mı acaba diye taramayı kontrol ederken eksik değil ama fazla sayfa olduğunu gördüm ama şimdiye kadar "hiç" fazla sayfadan şikayet edene rastlamadığımdan olduğu gibi bıraktım.

Fazla sayfa dedikse, eski toprakların bileceği bir deyimle içinde "parça" yok sadece bir sayfadan "iki" tane var.

Sevgi & Saygı

file

inverness7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
"Su içerken yılan bile dokunmaz derler" eskiler..
Phantom dokunduğuna göre racanın içtiği su olmasa gerek..
Sevgili dostum emeklerin ve bu güzel tarama için çok teşekkür ederim.
(İskoçya manzarası güzel ama bizde daha güzelleri olduğundan önce oralara giderdim.)

12 Şub 2010
15,006
543,758
Zagor'u pek benzetemiyor ama Fantom'da çok başarılı Aslan Şükür üstadımız. Güzel bir kapak olmuş.

Harika sunumla birlikte ferahlık verici bir Kızılmaske macerasına dalalım.

Teşekkür ediyorum sevgili dostum.

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
küçükken şu ağaçlardan büyük kızılmaske resmine takılır kalırdım :D

teşekkürler

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,012
denize sıfır
Adamın parmaklarının şeklini yapmaya çalıştım tutturamadım.:) Fantom'un bu işte parmağı olduğunu sanıyorum.:)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,337
izmir
Sevgili Profesör, Zagor'un benzemediğine katılmıyorum. İlk zamanlarda (artık acemilik mi diyelim bilemiyorum) çok iyi çizemediği doğru ama ilerleyen zamanlarda fotoğraftan farkı olmayan Zagor kapakları çizdi. Unutmayalım ki Ferri bile Aslan abimizi İtalya'ya çağırmıstı. Saygılar.

Zagor'u pek benzetemiyor ama Fantom'da çok başarılı Aslan Şükür üstadımız. Güzel bir kapak olmuş.

Harika sunumla birlikte ferahlık verici bir Kızılmaske macerasına dalalım.

Teşekkür ediyorum sevgili dostum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Fantom gelince cin çarpmışa dönmüş adam:)
Bizde de "Deli Gücük" var cin gibi çarpıyor adamı(mecazi olarak tabii).Okumanızı tavsiye ederim...
Minyatürk gibi görünüyor şato!
Teşekkürler ağabey...