Kızılmaske Tay Yayınları Fasikül 1.Seri(150 Kuruş-5 Lira Arası)Sayı 286-Ormanda Düğün

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Burak Yıldırım'ı Fenerbahçe taraftarı olduğu için öldüren şahıs Galatasaray'lı ise, ben değilim.

Değerli dostlarım,

Kızlmaske'nin takipçisiyseniz Phantom'un Diana ile evlendiği "Ormanda Düğün" adlı macerayı mutlaka okumuşsunuzdur, hem de farklı edisyonlarda bir kaç kere. Bu sayı, o maceranın sonu ile başlayıp hemen düğün ertesinde başlayan "Haydut Peşinde" macerası ile devam ediyor.

Sevgi & Saygı

kmskglybn28601.jpg

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Eline emeklerine sağlık. Evet okudum düğün konusunu. Bu paylaşımını da zevkle okuyacağım. Yazdığın çok doğru taraftarlık bu olmamalı.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Teşekkürler Gulyabani, sloganın paylaşımcı ruhun kadar güzel.
İnşallah insanlarımız bu bilince yaklaşır..

12 Şub 2010
15,006
543,776
İstanbul çok ilginç bir şehir. Holiganlıkla mücadeleyi bir türlü kıvıramadı etkisiz yetkililer.

Rantın büyüklüğü mü engel oluyor gerekli yasal ve güvenlik önlemlerinin alınmasına.

Öldürdükten sonra kaç para eder suçlunun yakalanması?

Holigan tarlalarının kurutulmasına yönelik çalışma yapması lazım yetkili kişi ve kurumların.

Gencecik bir insan pisipisine yaşamını yitiriyor. Ocağına ateş düşüyor ailesinin. Bizim de çaresiz izlemekten başka elimizden bir şey gelmiyor maalesef.

Duyarlılığın ve paylaşımın için teşekkür ediyorum dostum.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
kızılmaske için en içtenten teşekkürlerimi sunarken,sunumun başındaki cümlenize de aynen katılıyorum,acilen caydırıcı kanunların çıkması gerekiyor,spor özellikle de futbol büyük kitleleri etkisi altına alan dev bir aktivite ama son yıllarda hep şiddet kelimesi ile yan yana anılmaya başladı,kulüp yöneticileri,teknik heyet ve futbolcular da dahil olmak üzere bu teröre çanak tutan yada vesile olan herkes cezalandırılmalıdır

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Paylaşım için gönülden teşekkürlerimi sunuyor,
insan canına kıymayla sonuçlanan tüm teşebbüsleri lanetliyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif