Kızılmaske Tay Yayınları Fasikül 1.Seri(150 Kuruş-5 Lira Arası)Sayı 219 - Casuslar

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Değerli dostlarım;

kmaskglybn36.jpg

Yukardaki resme bir bakın, gördüğünüz, tayt giymiş, bir anda "ortamı dağıtan" bir süper kahraman, ne farkı var Örümcek Adamdan ya da Batman'dan veya Kaptan Amerikadan, eh teknolojiyi onlardan biraz daha az kullanması ve mutasyona uğramamış olması sanırım.

Ben kendimi "tayt giymiş süper kahraman sevmez çizgi roman sever" kategorisinde değerlendirirdim hep ama düşündüm de madem ki Kızılmaske'yi seviyorum demek ki ben de "varım".

Sevgi & Saygı

kmaskglybn01001.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Demek ben de taytlı kahraman sevenler sınıfındayım, aslında pek önemli değil ama
şerif'in diline düşmek var.. Teşekkürler sevgili dostum.. Saygılar..

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Uçan, kaçan ve tayt giyip ortalıkta dolaşan kahramanlara bir türlü kanım ısınmamıştı; fakat Kızılmaske’ye hiçbir zaman taytlı gözüyle bakmamıştım… Yıllardır zevkle okumama rağmen, tayt giydiğini sayenizde fark ediyorum üstadım. Onun giydiği tayt değil, komple vücut maskesi desem, bir kılıf uydurmaya çalışsam…

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Taytlı olsun bizden olsun,farketmez.
Ama emek verilmiş güzel kitap.
Eline sağlık dostum,teşekkür ederim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Sayın hocam Kızılmaske sevilmezmi,benimde en beğendiğim çizgi romanlardan,paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Çok yaşayasın abi. Herkes sayende taytlı kahraman sever kategorisine girdi. Velhasıl hepsi yalanmış, bugüne kadar büyük bir yanılgının içerisindeymişiz. :)

Ama zaten Kızılmaske'nin taytlı kahramanların habercisi olduğuna dair yaygın bir kabul var.

Lafı uzatmadan bu güzel paylaşımın için teşekkürlerimi ileteyim abi, ellerine sağlık.

Son düzenleme:

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
üstad aman bişeyler giysinde en azından hiç bişey giymemesi daha kötü
beterin beteri var derler, aydemir akbaş gibi dolaşmasın maceralarda

eline sağlık, gol olur, pardon bu seri biter :)

+r

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
Nadir abi tayt giyip ortalıkta dolaşmadıkça bence kızılmaskeyi sevmende bir sorun yok... tayt giyip işe gittiğini düşünsene, ameliyata giriyorsun... hasta seni öyle görünce gülmekten bayılır... senin uyutmana bile gerek kalmaz :Ğ :D

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Tayt mı? Racona ters :) Kızılmaskeyi sadece tarayalım ve okuyalım. Gerisini boşverin. Neymiş canım tayt mayt!?. Dostum tarama için teşekkürler.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Kızılmaske sever olarak aaaa Fantom tayt giyiyormuş hiç farkında değilim Fantoma tayt yakışıyor...bu güzel paylaşım için teşekkürler Gulyabani

Son düzenleme: