Kızılmaske Tay Yayınları Fasikül 1.Seri Sayı 259 - Sönmeyen Kin

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
img878.jpg

img881.jpg

İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili ertuğrul bu gece bir şenliğe çevirdi Çizgi Diyarı'nı..

Teşekkür ederim.

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,788
cocuklugumuzda bir duvar kenarinda veya bir agacin altinda okudugumuz o eski günler geldi birden aklima.böyle güzel kitaplari bizlerle paylastigin icin tesekkürler ertugrul abi...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,052
Sarıyer
Biz de giyedirildiği kırmızı dar tulumu (?) içinde Kızılmaske'yi gördükçe aklıma hep dar forma ile sahaya çıkan B. Münih'li Robben'in kırmızı formali hali geliyor.

Teşekkürler, dostum.

özgür yürek

Kıdemli Üye
15 Eyl 2009
133
260
Fantomun pek çok gizemi var. Çogunu maceralarında açıklıyor ama elbisesi hakkında gizem devam ediyor. O elbiseyi kim dikiyor. Terzisi kim. Hangi kumaşları kullanıyor.Elbiseyi kaç macera giyiyor. Bunlar hep gizem ve hiç bir macerada açıklıga kavuşmuyor. Hatta fantomun dedelerinin yani eski fantomların elbiseleri kafatası magarasında özenle saklanıyor. Fakat terziden bahsedilmiyor. Sadece birinci fantom birkez bir elbise dikiyor hepsi o kadar.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Diyarda fantom paylaşımı 10 paylaşım gücünde diye bir söylenti dolaşıyormuş. pigmeler uydurmuş olmasın bide beğenmeyenlerin çenesinde sabah kuru kafa izi çıkıyor diyorlarmış hadon kardeş genelde bu haberleri takip ederdi ama ben edemiyorum oraya da bir muhabir gönderse iyi olur.:)