KIZILMASKE Fasikül Seri 093 Köpek Adası

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
lbpBvg.jpg
AyNZ7q.jpg

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Mükemmel bir düzenleme ile güzel
bir macera daha bizi bekliyor.
Elinize sağlık vefalı üstadım, harika işler
için teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sevgili Vefalı üstadımız paylaşımlarınız bizlere çok büyük değer katıyorsunuz.
Paylaşmanın önemine yaptığınız vurgu , dostluklara verdiğiniz değer , gönüllülük konusunda ki duruşunuz ile bizler için çok güzel ve özel bir örneklik teşkil ediyorsunuz.
Saygılarımızla.

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,386
Sayın vefalı sizin sayenizde beyazlatılmamış ham taramanın güzelliğini keşfettim.. Daha önce ham tarama muhtar yavaşca Karaoğlan paylaşımlarınızı indirmiştim .. Sanki kitabın kendisini okuyormuş gibi ., kağıt kokusu alıyormuş gibi haz veriyor.. Sayenizde ufak bir karaoğlan arşivim vardı.. Şimdi kızılmaskelerde onların yanında yer buldu..
Bunca büyük emeğin hakkının kuru bir teşekkür ile ödenmiyeceğini biliyorum ., hakkınızı helal ediniz..

Birde eğer elinizde mevcut ve zamanınızda müsait ise sizden ricam LAL Karaoğlan serisinin ilk 10 sayısını paylaşmanız..

Şimdi siz nereye ben oraya

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Birde eğer elinizde mevcut ve zamanınızda müsait ise sizden ricam LAL Karaoğlan serisinin ilk 10 sayısını paylaşmanız..

Şimdi siz nereye ben oraya

Sevgili camozu kızılmaske paylaşımlarım bir yılı aşkındır devam ediyor,yanına başka kahramanlarında paylaşımlarını ekleyince iş uzamaya başladı.Karaoğlan tüm külliyatı elimde mevcut kızılmaskaeleri tamamlayınca Karaoğlan muhtar yavaşça fasiküllerini ve diğer Karaoğlan sayılarını hepsini tamamlıyacağım.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Üstadım bu kadar güzel haberleri bize alıştıra alıştıra verin bir çoğumuz kalp sektesinden gidebiliriz.
Helede benim gibi zaten sağlık sorunları tavan yapmışlar açısından.:Ğ
Karaoğlan diyince nabzım yerinde duramazda.
Sabırla ama sabırsızlılkla bekliyoruz üstadım.
Harika bir haber.
Hemde bütün külliyat .
Şakamı dedim Petranyus birde sen oku yok Hocam dedi aynen öyle yazılmış.
Üstadım şimdiden teşekkür ederiz.Petranyus ve ben zaten Karaoğlan denilince akan sular durur.
Karaoğlan ın her karesini neredeyse tek tek inceleriz.Öyle bir bağımlılık bizimkisi.
Sevgili Karaoğlan üstadımızın sunduğu orjinal ciltleri bile hayranlıkla incelerken bu haber müthiş bir olay.............