Kızılmaske Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 08

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
001vjv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Sevgili Kardeşim, bu güzel tarama için çok teşekkür ediyorum.
Kızılmaske, çocukluk günlerimde en sevdiğim çizgi romanların başında gelirdi (Zagor'dan sonra). Şimdi Teks ve Zagor'dan sonra geliyor. Her ne hikmetse o zamanlar Kızılmaske'ye çok zor ulaşabilirdim. Şimdi ise sizlerin sayesinde okuyamadığım tüm sayılara inşaallah erişeceğim.
Şimdilik Teks'leri bitirdim, Zagor'ların sonuna geldim. Yakında Kızılmaskeleri de sayenizde okutacağım.
İçten selam ve saygılar.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Kızılmaske (Phantom) aslında yurtdışı yayınlarda mor bir elbise giyer aşağıdaki resimde görüldüğü gibi. Anlamadığım bir nedenler ülkemizde ismini Kızılmaskeye evirip, elbisesini kırmızı yapmışlar ama hernedense kızıl denen maskesi "siyah" olmuş! Anlayan beri gelsin.

Teşekkürler, dostum.

phantom071img001.jpg

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Mehmet ali bey,güzel tarama örneklerinden biirini bizimle paylaşmanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Teşekkür ederim..

Yalnız..

Kitabın nasıl indirileceği anlaşılamıyor.

Media'dan bir link verilse iyi olur.

Son düzenleme:

umut22

Aktif Üye
8 Tem 2010
397
981
indiren bir kardeşimiz Mediafire ye yükleyebilirmi lütfen, bir türlü indirmeyi başaramadım bu siteden. :(

12 Şub 2010
15,006
543,642
Kızılmaske okunurken gerilmezsiniz, soft bir çizgi roman ve hep mutlu sonla biter. Macera bittiğinde bir hoşluk duygusu oluşur. Lafı da fazla uzatmazlar. Bir çok derde devadır yani:)Mehmet Ali'nin harika paylaşımlarına teşekkür etmemek mümkün mü

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Linke tıkladığınızda hemen hemen sayfanın en başında sarı yıldızların üstünde indir: Kızılmaske.... yazısı var ve ona tıklayınca indirme başlıyor.

Ayrıca MyPony de tanıyor linki.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Mehmet Ali kardeşim,sizin paylaşımlarınız sayesinde birçok kitabım-daha doğrusu birbirinden güzel ve değerli hazinem-oldu.
Değerli kardeşim verdiğiniz emekler için,ayırdığınız o değerli zamanlarınız için ve o cömert gönlünüz için gönülden,candan teşekkürler ederim.Herşeyin gönlünüzce olması dileklerimle hoşçakalın sağlıcakla kalın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sevgili Kardeşim,
yoğun emek ve harika paylaşımınızdan dolayı
size ve "murtaza5" dostumuza gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Her ikiniz de sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Boyut çok fazla. 200 mb yi aşıyor. sanırım ondan dolayı mediafire linki alınmadı. ama ben boyut küçültmeye başladım. inşallah yarın tamamlarım. 90-100 mb civarına iner sanıyorum. öncelikle kendim için sonra çizgi diyarı için yapıyorum:) bilgisayar eski ve hafıza 60 gb. vesaire dosyalar felan derken çizgi romana yer kalmıyor. saklayacağım bazı çizgi romanları ister istemez küçültmek zorunda kalıyorum. tombraks büyük albüm 9 a başlamıştım ama kızılmaskeyi görünce onu bıraktım kızılmaskeye başladım. zaten bu tay büyük albümlere ayrı bir düşkünlüğüm var. nerde görsem hal hatır sormadan geçmem. murtaza beye ve mehmet aliye teşekkürlerimi sunarım. sağolsunlar varolsunlar. bizde ufak tefek şeylerde üzerimize düşeni yapalım bari.
denemef.gif