Kızılmaske Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 09

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
Selam arkadaşlar size bir tane daha kızılmaske sunuyorum büyük albüm bu kitabı tararken çok düşündüm nasıl sunayım diye arkadaşlarada danışarak karar ver kusura bakmazsanız 3 eşit parçaya böldüm bu biricisi az kalsın unutuyordum Not:Bu kitap elme geçtiğinde bütündü yalnız tarama yapmaya başladığımdaiçinde 25 ve 26. albümler vardı yalnız 2. partta sunacağım kitap tam macera değil ve üçüncü partta gerisi devam etmiyor bundan dolayı sizden özürdilerim.Bir açıklama börti arkadaşımın yeni sunduğu kızılmaskede sunacağım kitapta aynı macerası var cesetlerburnu önemle duyrulur.
Çizgidiyarında derlerki Tafamustan fantomsever Darknessa hediyesini kabul etsin derler.

62188849.jpg

1.bölüm-

2.bölüm-

3.bölüm-

Not:yukarıda bahsettiğim konuda bazı yerde yanılmışımikinci bölümde sunacağım kısımda sadece son sayfalarında hatalar var sayfa 80 den sonra83 var ama konu vfarklı bundan dolayı sizden özürdilerim
Önemli Not: Arkadaşlar gene ben 3. bölümü tararken farkedip 2.bölümdeki hataları düzelttim çünkü kitaptaki yanlışbasılmış olduğundan dolayı hata oluşmuştu 2.bölümü indiren arkadaşlardan tekrar özürdilerim bu seferkitüm haliyle doğrudur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,636
İzmir
Ya sevgili dostum bu ne güzel bir hediye.
Emeğin ve paylaşımın bir yana, gönül dostluğun için ayrıca teşekkür ederim.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
2. bölümdeki hatalar düzeltilip 3.bölüm yüklenmştir arkadaşlar iyi okumalar

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,543
Dostum eline sağlık. Biz seferde okuyup geçiyoruz ama tararken ne kadar emek ve zaman harcanıyor farkedemiyoruz. Yani on beş dakikada okunabilen bir cilt tahminen 2 saatte filan taranabiliyor. En azından bunun farkındayız dostum . Teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
tafamus; kardeşim emeklerin bana cesaret veriyor.teşekkürler.dur, durak ,bilmiyorsun.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Teşekkürler.epey zahmetli bir çalışma olmuş.eline sağlık sevgili tafamus.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
3 parça halinde yüklenebilmiş olması bile ne kadar çok emek harcandığını gösteriyor. çizgiroman severler için harcadığınız bu özverili emekler için çok tşekkürler.