Kızılmaske Tay Yayınları Albüm 2.Seri Sayı 099 - Orman Olimpiyatları

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
kapakfjf.jpg

Arkadaşlar, övgülerinize layık olmaya çalışıyorum. Yeni sürprizim kızılmaske olsun istedim. İşte 99 nolu albüm

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Sevgili Oktay-izm;albüm 99'da ikinci serüven olan ada korsanlarında ilginç bir durum göze çarpıyor.Kızılmaskenin kendisi serüvende iyi bir çizimle resmedilmiş,ama phantom dışındaki çizimler ise çok acemice çizilmiş.Sanki phantom'u başka bir ressam çizmiş diğer acemi ressamda diğer ayrıntıları çizmiş.
İki çizim arasında dağlar kadar fark olunca, yerli bir çizerde bu serüveni çizmişde, sırf phantom karekterinin karelere uyacak olanlarını özgün serüvenlerden alarak bu serüveni çakma olarak çizmiş olma ikinci olasılığını da düşünmedim değil...
Esen kalın...

fant0035.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,644
Kasımpaşa
Laf olsun torba dolsun diye değil övgüm,
gerçekten yüzlerce oktay-izm taraması okudum..
Ve bu insana teşekkür edebilmek hoşuma gidiyor,
belki bir gün yüz yüze de
teşekkür etme şansı bulurum..
Saygı ve sevgilerimle..

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Bu macerayı çok önceden okuduğumda Zamangezgini kardeşimizinkine benzer düşünceler benim de aklımdan geçmişti.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Yüzyüze oturup çaylarımızı yudumlarken çizgiroman muhabbeti yapmayı ben de çok isterim. İzmir'e yolu düşen olursa kapım herkese açıktır.

Laf olsun torba dolsun diye değil övgüm,
gerçekten yüzlerce oktay-izm taraması okudum..
Ve bu insana teşekkür edebilmek hoşuma gidiyor,
belki bir gün yüz yüze de
teşekkür etme şansı bulurum..
Saygı ve sevgilerimle..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Kızılmaske Tay Yayınları Albüm 2.Seri Sayı 099 olarak arşive kattım...

Arşivdeki bir eksiği daha giderdin İzmirli dostum, teşekkürler...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili oktay_izm kardeşim paylaşımınız için çok teşekkür ederim,verdiğiniz emek için saygı ve sevgiler sunarım.Herşey gönlünüzce olsun.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,046
Sarıyer
2. macera papağanlı, kurukafalı, bandanalı, iri kulak küpeli dörtdörtlük modern korsan hikayesi; ilk macera ise geçen ayın gündemi olimpiyatların orman versionu. İkisi de keyifli maceralar.

teşekkürler, üstadım.