Kızılmaske Tay Yayınları Albüm 2.Seri Sayı 065 - Gladyatör

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
scan00whw.jpg

Bu kapak ve sayı, Kızılmaske tay yayınları albüm 2.seride görünüyor. Fakat içindeki maceralar farklı. Bu kitap bende orjinal olarak 1980'li (1985 yada 1986 olabilir)yıllardan kalma. Kızılmaske tay yayınları albüm 1.seri sayı 101 deki 2 macera(esrarengiz yolcu ve kafatası avcıları)bu sayıda da mevcut .Değerlendirmesini moderatör arkadaşlara bırakıyorum. Herkese keyifli okumalar.:d

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sevgili algir
paylaştığınız bu güzel kitap için size teşekkür ederim.
İzninizle birde kapak ekledim.
Liste işini de bu işin üstadı colinmccay dostumuz halleder.
Paylaşımlarınız çok değerli.
Saygılarımla.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,543
Sn algir , paylaşımınız için teşekkürler. Taydan çıkan bu albüm arşivimde yoktu. Elinize sağlık.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,807
Bu mükemmel paylaşıma sadece 2 teşekkür gelmesi manidar. Bu arada üstat, sıralı listedeki yeri hakkında işin içinden çıkamadım. İnşallah bir dostumuz konuya aydınlık getirir. Ellerine sağlık.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Harika bir kitap, serisi konusunda ne yazık ki benim de fikrim yok. Emeklerin için çok teşekkür ederim.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. Neptunn hocamızın paylaşımı sadece 1 macerayı içeriyor ve 15. sayfadan maceranın başladığı yerden 77. sayfada bittiği yere kadar taranıp verilmiş. Sizin verdiğiniz ise tam olarak taranmış fakat 2. seriden olmadığını düşünüyorum, sebebi 2. seri kitaplar 98 sayfa ama sizin taramış olduğunuz kitap 82 sayfa. Bu kızılmaske serilerinin içinden sahaflar bile çıkamaz bana kalırsa :), sıralı listedeki 2. seri olarak verilen kitapların bir kısmınında 2. seri olmadığını düşünüyorum. Benim tahminime göre aynı zamanlara denk gelen iki ayrı seri, yine tahminime göre fiyatının 100 lira olması gerekiyor (2. serinin), benim elimde 67. sayıdan itibaren bir çoğu var (tarayıp tafamus'a geri yolladıklarım hariç) hepsi 100 lira. Elinde 65. sayıdan daha eski sayı olupta fiyatını söyleyen bir dostumuz çıkarsa konu biraz daha netleşir.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Selam börtiböcek
sevgili Algir'in taraması doğru yerinde
daha önce yapılan tarama kapak doğru içerik yanlış ya uyduruk ekleme..
Şimdi sana bu sayının öncesinin yani 64 sayının son sayfasını gönderiyorum
bana hak vereceksin.
kzlmsk0041.jpg

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Savaş Ağabey ben seri yanlış diyorum :) Algir dostumuzun kitabı doğru elbette :), 2. seri kitaplar 98 sayfa, 67 den 115'e kadar olan sayıları var elimde, bir kısmını tarayıp ekledim zaten. Yani ya dostumuzun taradığı 2. seri yada bizim 2. seri diye tarayıp eklediklerimiz 2. seri değil :). Bu Kızılmaske işi gerçekten çok karışık bir mevzu, bir ara İlyas Ağabeye sorayım Kadıköy'e indiğim zaman :), bajkarsın mevzuyu aydınlatırız.