Kızılmaske Tay Yayınları Albüm 2.Seri Sayı 108 - Fantom Şatosu

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Fantom Şatosu (sayı 107'den devam), Amazonlar, Bir Yudum Viski İçin ve Define adlı tam maceraları içermektedir. Arka kapakta hoş bir sürpriz de sizleri beklemekte. tafamus & borti limited şirketi keyifli okumalar diler :)

000j.png

Not: Fantom Şatosu dışındaki maceraları sanırım alışık olmadığım bir ressam çizmiş. Okuduktan sonra yorumunuzu yazarsanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
"tafamus & borti limited şirketi"ne gönül dolusu teşekkürler...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Ne güzel ve ne karlı bir şirket bu hep mutlu insanlar üretiyor.Dostlarının gönüllerini kazanıyor.Sağolun varolun.Yarın ilk işim iş yerimde bu kitabı indirip cizimleri kontrol etmek olacak.Malum evde kota sorunu var.:)

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Amazonlar,Bir yudum viski için ve define sanırım kapattıktan sonra aklımda kalanlar.Çizgiler bana pek orginal gelmedi sanki tay yayın gölge bir ressama çizdirmiş gibi.aynı olayı bir ara bilka süpermenlerde orjinaller gelmediği için üst basım olarak kullanmış ve baskıya vermişti.Buda buna benziyor.Paylaşım için teşekkür.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
evvelsi gün aldığım kitabı dün gönderdim borticinefb arkadaşımız eklemiş sağ olsun ilk macera güzel çizimi diğer çizimler çırağa çizdirilmiş gibi ders amaçlı orasını hiç dikkat etmemiştim bu tür kitapları ararken sahaftaki halimi görün gülmekten kırılırsınız sanki çocuğunu çarşıda kaybedip bulmuş gibi sevinçler birde etraftaki insanların şaşkın bakışları

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Albüm 106 ve 107 yide bugün taramaya çalışacağım, onlarda da böyle çizimler mevcut, sanırım altay1944 dostum haklı, ticari uyanıklık gibi geldi bana, onun için yorum yazarmısınız dedim zaten.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
benim bir arkadaş vardı çok güzelçizimleri vardı bir keresinde beyaz yapraklı deftere kendisi uydurduğu hikayeyi çizgi roman yaptı çok harika bir hediyedi fakat artık elimde bulunmuyor neyazıkki değerini bilemedik bu serideki çizimlerden bin kat iyiydi maalesef arkadaşımda yok artım maalesef

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,876
Üç gündür ben forumda yoktum,müthiş kitaplar eklemişsin dostum eline sağlık,şirkette hayırlı uğurlu olsun,temeli sağlam olmuş,yakışmış,teşekkürler

delboj

Yeni Üye
23 Tem 2009
47
35
If anyone interested in that, these stories in original are:

"Fantom Şatosu" - Daily 143 "The Tree House" part 2 by Lee Falk and Sy Barry.
"Amazonlar" - "La Regina di Galiput" by unknown Fratelli Spada creator and Mario Jannì
"Bir Yudum Viski Için" - "Per un sorso di Whisky" by unknown Fratelli Spada creator and Nanni Silvestrini
"Define" - "Il tesoro di Olson" by unknown Fratelli Spada creator, Giorgio Cambiotti and Gino Sorgini.