Kızılmaske Tay Yayınları Albüm 2.Seri Sayı 068 - Orman Barışı Tehlikede

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Zor bir tarama oldu, kapaktan anlayacağınız gibi kitabın üst kısmı orjinalinden yamuk kesilmiş, birde sayfaların kopmaması için azami dikkat ettim ama başardım :). Okunaklı ve temiz bir tarama olduğuna inanıyorum. Keyifle okuyun.
Ayrıca bu taramayı hergün ne tarayacaksın diye soran ve kitaplar tarandıkça bundan büyük bir sevinç duyan tafamus'a armağan ediyorum :)

001pb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sabaha kadar dedin sözünü tuttun kardeşim, ellerine sağlık, teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,643
Kasımpaşa
Zor bir tarama oldu, kapaktan anlayacağınız gibi kitabın üst kısmı orjinalinden yamuk kesilmiş, birde sayfaların kopmaması için azami dikkat ettim ama başardım :). Okunaklı ve temiz bir tarama olduğuna inanıyorum. Keyifle okuyun.
Ayrıca bu taramayı hergün ne tarayacaksın diye soran ve kitaplar tarandıkça bundan büyük bir sevinç duyan tafamus'a armağan ediyorum :)

Sevgili dostum,
en çok sevdiklerimi
senin sayende tekrar okuyabileceğim.
Gerçekten çok teşekkürler.
Bu arada kendini de harap etme.
Yavaş yavaş,sırası ile.
Ben beklerim. Biz bekleriz.
Selamlar.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Helal sana sevgili savok ne güzel ifade buyurmuşsun.Kapak da hani dehşet güzel..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Sabah fırından yeni çıkan ekmeğin kokusu nasıl haz verirse bu paylaşımınız da aynen öyle olmuş.
Çok teşekkürler dostlar.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
verdiğin emekler için teşekkürler.kapak tasarımı gerçekten müthiş.taramada çok güzel olmuş.eline sağlık.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Dostum aynı mutluluğu tafamus gibi bizlerde duyuyoruz her yeni kitap taranıp foruma eklendiğinde. Çok teşekkür ediyorum sana emeklerin için .