Kızılmaske Tay Yayınları Albüm 2.Seri Sayı 092 - Cinayet Zinciri

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Bu gecenin 3. taraması. Arkadaşlar elimdeki kitaplar gerçekten çok değerli . Bu yüzden tarama yaparken inanın çok zorlanıyorum, kitabın bir yerine bir şey olmasın diye katlarken çevirirken kılı kırk yarıyorum. Bazı sayfalarda hafif yamukluklar olabilir, kitaba zarar gelmemesi adına mazur görmenizi dilerim. Keyifle okuyun...

attachment.php

Ekli dosyalar

• tara0001.jpg
    tara0001.jpg
    93.6 KB · Görüntü: 1,759
Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Kardeşim Ravenx gecenin bu saatinde paylaşım için uğraşmanın ve bu gayretin karşılıksız olmasının tek bir karşılığı var; FEDAKARLIK... Emekleriniz için sonsuz teşekkürler, sağolun, varolun...

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim bu kitapları iyi korumak gerekli varsın yamuk olsun ben 8 olur gene okurum.Çok teşekkürler.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Emek verirken yaşadığın zorlukları çok güzel ve samimi ifade etmişsin kardeşim gerçekten hepsi çok değerli kitaplar insan tarayıcıya yerleştirirken bile içi acıyo kıyamıyo.Şimdi tarayarak o kitabı bütün gönül dostlarınla paylaşarak ölümsüz yaptın ellerine sağlık.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Sevgili dostum zahmetlerine teşekkür ederiz, tarama işi gerçekten sabır isteyen bir iş...

ganimurat

Yeni Üye
30 Eki 2011
94
36
"Bu gecenin 3. taraması. Arkadaşlar elimdeki kitaplar gerçekten çok değerli . Bu yüzden tarama yaparken inanın çok zorlanıyorum, kitabın bir yerine bir şey olmasın diye katlarken çevirirken kılı kırk yarıyorum. Bazı sayfalarda hafif yamukluklar olabilir, kitaba zarar gelmemesi adına mazur görmenizi dilerim. Keyifle okuyun..."

Ben bilgisayarda okurken bile sayfaları dikkatle çevirecek kadar değer veriyorken, siz tararken ne sıkıntılar çekiyorsunuzdur. Ellerinize sağlık.

Son düzenleme: