9 MEŞHUR YAZAR, İKİ SET KİTAP, 63779 SAYFA

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Agatha Christie...
Dan Brown...
Wilbur Smith...
Jean-Christophe Grangé...
Arthur Conan Doyle...
Stephen King...
Robert Ludlum...
Arthur Hailey...
Gabriel Garcia Marquez...
9 müthiş yazarın en önemli romanları.
Toplam 2 set kitap yaptım, toplam 63779 sayfa...
221 + 208 = 429 mb ( 33577 + 30152 sayfa ).
Neden yaptım derseniz, telefon, tablet ve bilgisayarınızda bu muhteşem romanları, eliniz altında sadece iki kitapta bulundurmanın iyi bir hizmet olacağına inanıyorum.
Uzun yolculuk ve tatillerinizde sıkılmadan okursunuz.
Kolay kolay bitmez...

:wbtr::wbtr::wbtr:
ax3plo32tebuuvj5g.jpg

kqc99s3zjofu7m35g.jpg

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
çok teşekkür ederim üstadım. güzel bir çalışma ve bunun sonucu güzel bir kitap kolleksiyonu.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,209
5,032
Elinize sağlık. İndirdim.
Bir de bu kitapların hepsini, bir RAR ya da ZIP içinde, ayrı ayrı halleriyle paylaşır yükler misiniz?

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
( S.King R.Ludlum A.Hailey G.G.Marquez ) kitabının baştan 3. romanı King'in BİR AŞK HİKAYESİ dir. İyi okumalar

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Aziz dostum bu iki kitap 200 civarında romanı içeriyor ve ben yaklaşık bendeki 90000 e-kitaplık arşivden seçtim. Epey zamanımı aldı. Vakit bulduğumda bunları rar formatında tek tek yüklemeye çalışırım. Yalnız tek tek yüklediğimde çok yer kaplayacaktır. Bunları birleştirme, düzenleme ve küçültme için PDF24 programı kullanıyorum. Bana yardımcı olmak isterseniz bana istediğiniz kitapların listesini yazarsanız iyi olur.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,209
5,032
Aziz dostum bu iki kitap 200 civarında romanı içeriyor ve ben yaklaşık bendeki 90000 e-kitaplık arşivden seçtim. Epey zamanımı aldı. Vakit bulduğumda bunları rar formatında tek tek yüklemeye çalışırım. Yalnız tek tek yüklediğimde çok yer kaplayacaktır. Bunları birleştirme, düzenleme ve küçültme için PDF24 programı kullanıyorum. Bana yardımcı olmak isterseniz bana istediğiniz kitapların listesini yazarsanız iyi olur.

Kitapları tek tek ayrı RAR'lar halinde paylaşın demek istemedim.
Yani bu dev PDF'lerin içine koyduğunuz yazar koleksiyonlarını,
tek bir RAR içine, ama ayrı ayrı PDF'ler ya da EPUB'lar olarak koymanızı demek istemiştim.

Şahsi seçiminiz olan bu yazarları koleksiyon halinde, ama tek bir PDF içine toplanmamış şekilde, RAR paketinde ayrı kitaplar halinde.

Binlerce sayfa içinden bulmak yerine, istediğimiz kitabı açabileceğiz.
Bu zor ya da uğraştırıcı olmayacaktır.

Son düzenleme: