videolu çizgi roman incelemem :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Gecikmeden hızlıca gelen bu tanıtım videosu için çok teşekkür ediyorum. Ben de çok beğendim. Bir ilk deneme olarak hârika. Zaman içerisinde detaylandırılabilir, her bir sayı, her bir macera için ayrı ayrı bu şekilde tanıtım videoları hazırlanabilir.

Teşekkür ediyorum.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,902
iskenderun-Hatay
Bahsedilen çizgi romanları bilmeyenler için faydalı bilgiler bunlar.Tom Braks, Kit Taylor, Jil, Judas'ı da bu şekilde tanıtırsanız daha önce okumamış olanlar önbilgi sahibi olurlar..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,607
hiçbiryerde :)
Teşekkürler, beğendim yine Başak:)
Kitap incelemelerin hakkında önceki
eleştirime benzer eleştiri getireceğim:
Doğal, samimi sunumun artı yönlerinden
biri. Kitaplar hakkında notlar alıp
"biraz daha" kapsamlı ( kahramanların
özellikleri ve yaşadıkları ortam hakkında)
bilgileri verirsen de harika olur...

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
Gecikmeden hızlıca gelen bu tanıtım videosu için çok teşekkür ediyorum. Ben de çok beğendim. Bir ilk deneme olarak hârika. Zaman içerisinde detaylandırılabilir, her bir sayı, her bir macera için ayrı ayrı bu şekilde tanıtım videoları hazırlanabilir.

Teşekkür ediyorum.

kesinlikle her bi sayı için ayrı bi inceleme iyi bir fikir :) cok teşekkürler

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
Bahsedilen çizgi romanları bilmeyenler için faydalı bilgiler bunlar.Tom Braks, Kit Taylor, Jil, Judas'ı da bu şekilde tanıtırsanız daha önce okumamış olanlar önbilgi sahibi olurlar..
onları da tanıtmayı çok isterim ancak elimde bulunmadığından henüz tanıtamıyorum :) inşallah onları da tanıtma fırsatı bulurum :)

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
Teşekkürler, beğendim yine Başak:)
Kitap incelemelerin hakkında önceki
eleştirime benzer eleştiri getireceğim:
Doğal, samimi sunumun artı yönlerinden
biri. Kitaplar hakkında notlar alıp
"biraz daha" kapsamlı ( kahramanların
özellikleri ve yaşadıkları ortam hakkında)
bilgileri verirsen de harika olur...
çok haklısınız aslında biraz çekindim ondan da kısa tuttum süreyi :) daha da geliştirilebilir umarım :)

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Öncelikle; tanıtımların için teşekkür ve de tebrik ederim. Az önce kitap tanıtım videona yorum yazmış ama internet problemi yüzünden yollayamamıştım. Tekrar yazacaktım ki yeni videonu yüklemişsin. :)
Videoları izlerken, video izliyormuş gibi değilde, karşılıklı sohbet ediyormuş gibi hissettim. Doğallığını bozmadan çekime devam etmen güzel olmuş. Karakterler hakkında biraz daha araştırma yaparsan eksiğin kalmaz gibi geliyor :)
''Eğer beğenirseniz devam etmek istiyorum'' dedin. Üçüncü video ne zaman geliyor :)

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
Öncelikle; tanıtımların için teşekkür ve de tebrik ederim. Az önce kitap tanıtım videona yorum yazmış ama internet problemi yüzünden yollayamamıştım. Tekrar yazacaktım ki yeni videonu yüklemişsin. :)
Videoları izlerken, video izliyormuş gibi değilde, karşılıklı sohbet ediyormuş gibi hissettim. Doğallığını bozmadan çekime devam etmen güzel olmuş. Karakterler hakkında biraz daha araştırma yaparsan eksiğin kalmaz gibi geliyor :)
''Eğer beğenirseniz devam etmek istiyorum'' dedin. Üçüncü video ne zaman geliyor :)
yorumunuz için çok teşekkürler karşılıklı sohbet havasında olması sıkmaması açısından elzem olacağını düşünüyorum :) karakterler hakkında daha ayrıntıya girmek bencede faydalı olacaktır umarım yeni çekeceğim videoları da beğenirsiniz :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,010
denize sıfır
Biryerden başlamak lazımdı.:)
Ama her karakter için en az 1 saat anlatmalısın.
Zagor'un ailesini katleden kabilenin ismini sorayım mesela.:D:D

Şimdi ne şanslısınız ki tüm seri elinizin altında.:)
Tebrikler.
czm733kwcusjttmju.jpg

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,186
8,070
Birazdan çoktan olmuş da ben görmemişim....
Bu nedenle sevgili Başak kardeşime bir özür borçluyum sanırım.
Emeğinize sağlık çok hoş ve çok samimi bir sunum yapmışsınız.
direnc11 dostumuzun önerisini dikkate almanızda yarar var diye düşünüyorum.
Zira çok güzel olacağından eminim.
Ellerinize sağlık.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Bir kez de buradan yazayım; Başak kaç kez söyledim, yazım kurallarına dikkat et diye. Üniversiteyi bitireceksin hala dikkat etmiyorsun. Mesajını yazdıktan sonra gözden geçir. Güzel Türkçe'mize karşı duyarlı olalım...